بروزرسانی 2.57 پلی استیشن 4 به زودی ارائه خواهد شد

اگر پیگیر اخبار دیجی رو بوده باشید، حتما مطلب چند روز پیش ما درباره مواجه شدن برخی کاربران با مشکل اجرای دیسک بازی های جدید در کنسول پلی استیشن 4 را مطالعه کرده اید. در آن مطلب اشاره کردیم که احتمالا کمپانی سونی به زودی اقدام به عرضه یک بروزرسانی جدید برای برطرف کردن این مشکلات خواهد کرد و حال به نظر می رسد که این پیش بینی به حقیقت مبدل شده و سونی اعلام کرده که به زودی بروزرسانی 2.57 را برای کنسول نسل هشتمی خود منتشر خواهد نمود.

در صفحه توییتر رسمی پلی استیشن این طور آمده است که:

بروزرسانی سیستمی نسخه 2.57 کنسول پلی استیشن 4 به زودی ارائه خواهد شد. این یک بروزرسانی جزئی می باشد که پایداری برخی قابلیت های کنسول را ارتقا خواهد داد.

همانطور که در ابتدای متن نیز اشاره کردیم، این بروزرسانی احتمالا پاسخی برای کاربرانی خواهد بود که پس از نصب بروزرسانی قبلی، با مشکلاتی مواجه شده بودند. مهمترین مشکلی هم که برخی کاربران گزارش داده بودند مربوط به عدم توانایی کنسول در خواندن دیسک های بازی جدید بود. خوشبختانه این بروزرسانی جدید مشکلات مذکور را برطرف خواهد کرد و کاربران این کنسول قادر خواهند بود همانند گذشته دیسک های بازی خود را اجرا نمایند.

PS4 Consoleبروزرسانی های اخیر سونی برای کنسول پلی استیشن 4، اغلب شامل بهبود هایی در پایداری کلی سیستم بوده اند و ویژگی های جدیدی به آن اضافه نکرده اند. این طور که به نظر می رسد بروزرسانی بزرگ این کنسول یعنی نسخه 3.0 تا قبل از پاییز 2015 عرضه نخواهد شد، اما با این حال مشتاقانه منتظر هستیم تا ببینیم پس از مدت ها، چه ویژگی های جدیدی در این بروزرسانی به کنسول محبوب پلی استیشن 4 اضافه خواهد شد.

شرکت مایکروسافت که رقیب جدی سونی در بازار کنسول های بازی به شمار می رود پیش از این و در نمایشگاه E3، از ویژگی Backwards Compatibility برای کنسول Xbox One رونمایی کرد که به این کنسول اجازه خواهد داد تا آن دسته از بازی های کنسول Xbox 360 را که از این قابلیت پشتیبانی می کنند، اجرا نماید. این خبر هیجان بسیار زیادی در بین حضار در نمایشگاه ایجاد کرد ولی با این حال سونی هنوز در پاسخ به این اقدام مایکروسافت، هیچ عکس العملی نشان نداده است و شاید در پاییز امسال و با عرضه بروزرسانی نسخه 3.0 کنسول پلی استیشن 4، این شرکت برای راضی کردن هواداران خود قابلیت های جدیدی را به کنسول خود بیفزاید.

attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد