سازنده انگری بردز بازی Battle Bay را منتشر کرد

همانطور که انتظار می رفت، Rovio، شرکت سازنده بازی های Angry Birds و Bad Pigs، بازی ای تحت عنوان Battle Bay را بر خلاف بازی های قبلی اش بدون پرنده های خشمگینش عرضه کرد.

این شرکت قصد دارد تا از تولید بازی هایی با نام Angry Birds دست بکشد و روی ایده های جدید سرمایه گذاری کند. Rovio وعده داده که Battle Bay قرار است همان قدر که Angry Birds سرگرم کننده بود، کاربرانش را سر گرم کند.

یکی از توسعه دهندگان این بازی گفته است که:

Battle Bay  یک میدان جنگ گروهی در جیب شماست

در این بازی باید کشتی خود را انتخاب کنید، به آن اسلحه هایی را اضافه کرده و به دشمنانتان حمله کنید. هم چنین می توانید با تشکیل دادن اتحاد، به صورت گروهی این کار را انجام دهید.
در این بازی کشتی های مختلف، با سبک های جنگی متفاوت و ویژگی های منحصر به فرد در اختیار کاربران است. برای مثال Enforcer نام کشتی‌ای است که خیلی سخت خراب می شود و درصد آسیب پذیری آن بسیار پایین است چرا که یک تانک مستحکم و قوی نقش مدافع آن را دارد.
در این بازی مدل های مختلفی از کشتی ها، محافظ ها، سلاح ها، آیتم ها و امکانات در دسترس است. بازیکنان حتی می توانند در این امکاناتی که در بازی در اختیارشان است، تغییراتی را نیز اعمال نمایند.

Battle Bay هم اکنون از طریق Google Play و App Store بصورت رایگان قابل دانلود است. این بازی قابلیت پرداخت درون برنامه ای دارد و تبلیغاتی از Rovio یا همکارانش را نیز در بر دارد.

نام اپلیکیشن: Battle Bay
قیمت: رایگان
سازنده: Rovio
سیستم عامل: اندروید و آی او اس
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها