نسخه جدیدی از سری پرندگان خشمگین، 2 دی منتشر خواهد شد

به نظر می‌رسد استودیوی روویو (Rovio)، خالق سری بازی‌های پرندگان خشمگین یا همان انگری بردز (Angry Birds) به این زودی‌ها قصد ندارد از این ماشین پول سازی خود دست بکشد. تاکنون دو نسخه اصلی از این سری بازی‌ها به همراه چندین و چند نسخه فرعی منتشر شده، اما هنوز هم که هنوز است پرتاب پرنده‌های بی‌اعصاب بازی به سمت خوک‌های سبز رنگ از جذابیت بالایی در بین کاربران برخوردار است. به همین دلیل روویو هم تا جایی که بتواند قصد دارد از پتانسیل‌های این سری استفاده کند.

استودیوی سازنده پرندگان خشمگین در جدیدترین طرح خود قصد دارید با عرضه بازی Angry Birds Blast، این بار پرندگان دوست داشتنی بازی را به دنیای عناوین جورچین سه تایی (مانند کندی کراش) وارد کند. همانند سایر بازی‌های سبک جورچین سه تایی، در این نسخه فرعی جدید از پرندگان خشمگین، با کنار هم قرار دادن سه یا تعداد بیشتری از پرندگان مشابه، جوایزی مانند امتیاز و ارتقاهای مختلف را دریافت خواهید کرد.

اسکرین شات‌های Angry Birds Blastاین بازی مانند نسخه‌های پیشین پرندگان خشمگین، از پرداخت درون برنامه‌ای استفاده خواهد کرد. اما نکته جالب این که اگر برای دریافت اعلان مربوط به انتشار بازی که در روز 22 دسامبر (2 دی) اتفاق خواهد افتاد نام نویسی کنید، با دریافت بازی از 9.99 دلار اعتبار رایگان برای خرید درون برنامه‌ای برخوردار خواهید شد.

در اینکه بازی پرندگان خشمگین یک عنوان بسیار سرگرم کننده و جذاب است هیچ شکی نیست اما روند تکراری و بدون خلاقیت نسخه‌های مختلف آن باعث شده تا کم کم این سری یکنواخت شده و از اشتیاق طرفداران برای تجربه شماره‌های جدید کاسته شود (تبدیل پرندگان خشمگین به یک جورچین سه تایی، خلاقیت به شمار نمی‌رود!). امیدواریم روویو هر چه زودتر به فکر پیاده کردن ایده‌ای نو افتاده و مانند نسخه اول این بازی بتواند تحولی در بازی‌های موبایل ایجاد کند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها