سامسونگ: اولین گوشی قابل انعطاف را تا چند ماه دیگر عرضه می‌کنیم

درست مانند سال‌های قبل، در نمایشگاه CES 2019، کمپانی سامسونگ از فرصت خود برای به نمایش گذاشتن گوشی‌های هوشمند آینده خود استفاده کرد. سال‌هاست که سامسونگ و دیگر کمپانی‌ها از عرضه‌ی گوشی هوشمند قابل انعطاف خود در چند سال آینده خبر می‌دهند. اما به نظر می‌رسد که این بار سامسونگ، قرار است به زودی یک گوشی هوشمند قابل انعطاف را معرفی و عرضه کند.

در CES امسال، سامسونگ به بازدیدکنندگان از نمایشگاه گوشی هوشمند منعطف خود را نشان داد و اعلام کرد که این گوشی برای تولید به میزان انبوه آماده است. سوزان دی سیلوا (Suzanne de Silva)، از سران سامسونگ، تایید کرد که گوشی جدید قابل انعطاف سامسونگ، در نیمه اول سال 2019 وارد بازار می‌شود.

اگرچه برخلاف اکثر مدل‌های گلکسی سامسونگ که در اکثر کشورها در دسترس‌اند، به احتمال زیاد این گوشی منعطف تنها برای نقاطی محدود در دسترس قرار بگیرد. یکی از نمایندگان سامسونگ در مصاحبه با گیزمودو (Gizmodo) بیان کرد که:

گوشی هوشمند قابل انعطاف جدید سامسونگ در نیمه اول سال 2019 برای بازارهای از قبل انتخاب شده عرضه می‌شود؛ در حال حاضر این گوشی برای تولید انبوه آماده است و سامسونگ برنامه دارد تا حداقل یک میلیون نسخه از این گوشی به تولید برساند.

این بیانات احتمالا به این معنی است که اولین گوشی منعطف سامسونگ اولین بار در بازار خانگی سامسونگ و چند منطقه دیگر عرضه شود؛ اما برای ورود گوشی به دیگر کشورها حداقل باید چند ماه منتظر بمانیم. انتظار می‌رود که گوشی هوشمند قابل انعطاف سامسونگ، حدود 1850 دلار و یا کمی بالاتر در بازار قیمت داشته باشد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phone Arena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها