دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

سامسونگ برنامه ساخت گوشی پرچم‌دار بعدی را تایید کرد!

هیچ شکی وجود ندارد که کمپانی سامسونگ طبق رسوم سال‌های پیش، هر سال گوشی پرچم‌دار خود را رونمایی و معرفی کند. بسیاری از کارشناسان حدس می‌زنند که این کمپانی تنها به رونمایی فبلت گلکسی نوت 8 (Galaxy Note 8) اکتفا می‌کند و دیگر گوشی هوشمند جدیدی را در سال جاری میلادی به دنیا معرفی نخواهد کرد ولی این خبر تا چه حد موثق است؟! چند روز پیش این کمپانی طی کنفرانس خبری‌اش درباره گزارش مالی و فروش در سه ماهه اول سال میلادی جاری، برنامه‌های تولید ساخت گوشی هوشمند جدیدش را تایید کرد.

بنا به گزارش منتشر شده از سوی کمپانی سامسونگ، بازار تجاری گوشی‌های هوشمند در نیمه دوم سال جاری بسیار رقابتی خواهد شد و با وجود این که تازه سامسونگ دو گوشی هوشمند جدید گلکسی اس 8 (Galaxy S8) و اس 8 پلاس (Galaxy S8 Plus) را وارد بازار کرده؛ باز هم این کمپانی تصمیم دارد گوشی پرچم‌دار جدیدی را در نیمه دوم سال 2017 رونمایی کند.

البته در این گزارش دقیقاً به چه گوشی خاص و با چه نامی اشاره نشده است ولی بعضی از کارشناسان حدس می‌زنند دستگاه گلکسی نوت 8 در برنامه‌های معرفی گوشی پرچم‌دار جدید این کمپانی در نیمه دوم سال جاری خواهد بود. بنابراین می‌توان گفت که گوشی گلکسی نوت 8، نسل بعدی گوشی‌های پرچم‌دار سامسونگ است. به تازگی مدیر اجرایی نمایشگاه IFA برلین در طی صحبت‌هایش اظهار امیدواری کرد که سامسونگ دستگاه جدید و پرچم‌داری را در این نمایشگاه بین‌المللی رونمایی کند. این نمایشگاه در شهریور سال جاری برگزار خواهد شد.

تا به امروز شایعات و حدس‌های بسیار زیادی درباره مشخصات فنی و ظاهری گلکسی نوت 8 زده شده است ولی هنوز مسئولان سامسونگ هیچکدام از این خبرها را تایید یا رد نکرده‌اند. بسیاری از کارشناسان انتظار دارند که دستگاه گلکسی نوت 8 به همراه قلم مخصوص S Pen باید وارد بازار بشود. از سوی دیگر بعضی‌ها معتقدند که مشخصات ظاهری این فبلت شبیه به دو گوشی پرچم‌دار گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس خواهد بود. برای خبرهای بیشتر از محصولات جدید کمپانی سامسونگ همراه دیجی رو باشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar