فلای تودی

سامسونگ تأیید کرد: ارسال محموله‌های گلکسی نوت 7 برای بررسی بیشتر متوقف شد

چند ساعت قبل بود که به شما خبر دادیم شایعاتی در مورد متوقف شدن ارسال محموله‌های حاوی سامسونگ گلکسی نوت 7 به اپراتورهای کشور کره‌ی جنوبی گزارش داده شده است. در آن هنگام شرکت سامسونگ از رد یا تأیید این خبر طفره می‌رفت. اما حالا در خبری که رویترز مخابره کرده است، کمپانی کره‌ای در بیانیه‌ای اعلام داشته است که: «ارسال محموله‌های حاوی دستگاه گلکسی نوت 7 به منظور انجام آزمایش‌های کنترل کیفیت با تأخیر مواجه شده است.»

تاکنون چند گزارش در مورد منفجر شدن سامسونگ گلکسی نوت 7 با عکس‌هایی نگران کننده به دست ما رسیده است که این فبلت پرچمدار را کاملاً سوخته و متلاشی شده نشان می‌دهند. گلکسی نوت 7 به علت تقاضای بسیار بالا در بازار برخی کشورها به سختی یافت می‌شود. با افزایش تقاضا نسبت به تولید، سامسونگ اعلام کرده بود که هر چه در توان خود دارد را به کار می‌گیرد تا سرعت تولید فبلت 5.7 اینچی خود را بیشتر کند.

متوقف شدن ارسال محموله‌های این دستگاه به خاطر انجام آزمایش‌های بیشتر می‌تواند ضرر زیادی را به سامسونگ وارد سازد، مخصوصاً در شرایط فعلی که با معرفی اپل آیفون 7 و 7 پلاس تنها یک هفته فاصله داریم. انتظار می‌رود که اپل جدیدترین اسمارت فون‌های خود را در روز 7 سپتامبر رونمایی کند. یک توقف طولانی در ارسال محموله‌های گلکسی نوت 7 می‌تواند باعث این شود که اپل آیفون 7 و 7 پلاس خود را زودتر از شروع مجدد ارسال گلکسی نوت 7، در بازارهای مختلف عرضه کند. طبق گفته‌ی کاربر توئیتر، Evan Blass، که منبع معتبری به حساب می‌آید، اپل آیفون‌های جدید خود را در 16 سپتامبر عرضه خواهد کرد، یعنی کم‌تر از دو هفته بعد از رونمایی رسمی از آن‌ها. سامسونگ اما هنوز مشخص نکرده است که تأخیر در ارسال گلکسی نوت 7 به اپراتورها چقدر طول خواهد کشید.

منبع Phone Arena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد