نام گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ «گلکسی اف» خواهد بود نه «گلکسی ایکس»!

با وجود شایعات زیادی که تاکنون منتشر شده و اعلام کرده اند اولین گوشی هوشمند انعطاف پذیر سامسونگ تحت عنوان گلکسی ایکس (Galaxy X) معرفی خواهد شد، یکی از منابع آگه همه این ادعاها را رد کرده است. در حالی که سامسونگ هنوز هیچ تاییدیه رسمی‌ای در مورد این موضوع ارائه نکرده است، یکی از فاش کنندگان اطلاعات گوشی‌های معرفی نشده اعلام کرده که نام نهایی گوشی انعطاف پذیر سامسونگ گلکسی اف (Galaxy F) خواهد بود.

بنا به اطلاعات اخیر، گوشی تاشو و انعطاف پذیر سامسونگ تحت نام گلکسی اف معرفی خواهد شد که حرف F در آن می تواند نماینده کلمه foldable به معنی انعطاف پذیر، future به معنی آینده و یا کلمه‌ای دیگر باشد. در این برهه زمانی، هنوز در هیچ یک از اطلاعیه های رسمی و موثق سامسونگ اشاره ای به نام گلکسی اف نشده و بنابراین باید گفت این مسئله در حال حاضر در حد گمانه زنی است. به هر حال زمانی که از منبع فاش کنندگان این اطلاعات سؤال شد که سری جدید از گوشی های هوشمند سامسونگ در چه سطحی تولید و عرضه خواهد شد، پاسخ داد که این محصولات در سطح “Super High” طراحی می شوند و بنابراین بسیار فراتر از سری گلکسی اس و گلکسی نوت جای خواهد گرفت. البته گوشی انعطاف پذیر سامسونگ با توجه به اینکه محصولی فوق العاده رده بالا خواهد بود، قیمت بسیار زیادی هم خواهد داشت و این طور که گفته شده در هنگام عرضه قیمت آن در حدود 1850 دلار خواهد بود!

اگر سامسونگ در نهایت گوشی هوشمند انعطاف پذیر خود را با نام گلکسی اف به بازار عرضه کند، می توان گفت این گوشی یکی از سه سری جدید از محصولات این شرکت خواهد بود که در طی 12 ماه آینده قرار است معرفی شوند. برخلاف گلکسی اف، دو سری دیگر با نام‌های احتمالی گلکسی آر (Galaxy R) و گلکسی پی (Galaxy P) قرار است توجه ویژه‌ای به بازار محصولات مقرون به صرفه داشته و حتی گفته می شود که جایگزین سری گلکسی جی (Galaxy J) خواهد شد که در چند سال گذشته عملکرد خوبی داشته است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها