سامسونگ، گلکسی M را به عنوان اولین سری بدون حاشیه خود معرفی کرد

گوشی‌های سامسونگ را می‌توان در هر رده قیمتی یافت. این شرکت کره‌ای در سال‌های اخیر توانست سری‌های پایین رده و میان رده موفقی را در کنار تلفن‌های پرچم‌دار خود عرضه کند. در این چند سال اخیر، سامسونگ در کنار سری پرچم‌دار گلکسی S و Note، نمونه میان رده گلکسی A و دو سری اقتصادی گلکسی J و C را با موفقیت به محبوبیت بالایی رساند، اما گویا قرار است تغییراتی در ساختار و دسته‌بندی‌های بخش تلفن هوشمند سامسونگ رخ خواهد داد. آن چه از گوشی گلکسی M تاکنون دیده شده، تلاش سامسونگ برای معرفی یک رده اقتصادی جدید است. پس از حدس و گمان‌های مختلف در مورد این گوشی، در نهایت، سامسونگ از اولین مدل این سری رونمایی کرد.

سامسونگ، گلکسی M را به عنوان اولین سری بدون حاشیه خود معرفی کرد

مدت‌ها پیش، گزارش‌هایی، انتشار اولین گوشی سامسونگ با صفحه نمایش تمام صفحه و با بریدگی دوربین سلفی در بالای آن، در سری جدیدی با نام گلکسی ام (Galaxy M) را ادعا ‌کردند. پس از آن، سامسونگ در سال 2018 خبر از نمونه جدیدی از صفحه نمایش را داد که به صورت تمام صفحه و با نام “Infinite” توسعه داده شده‌اند. بعدها گفته شد که این نوع مدل صفحه نمایش با عنوان کامل “Infinity-V” قرار است به عنوان اولین نمایشگر تمام صفحه از این شرکت، در سری جدیدی با نام گلکسی M، استفاده شود. حرف V در کنار نام Infinity به معنای وجود بریدگی قطره‌ای در بالای صفحه برای جای‌گیری دوربین سلفی است. به طرز عجیبی گویا تمامی این اطلاعات درست بوده و بالاخره سامسونگ، پس از مدت‌ها، تابو عدم استفاده از صفحه نمایش بدون حاشیه را برداشته است، به طوری که علاوه بر تلفن‌های پرچم‌دار و مورد انتظار گلکسی اس 10، قرار است شاهد عرضه تلفن‌های بدون حاشیه در رده‌های اقتصادی این شرکت نیز باشیم.

سامسونگ، گلکسی M را به عنوان اولین سری بدون حاشیه خود معرفی کرد

سامسونگ، برای معرفی سری جدید گلکسی M، یک سایت کوچک راه‌اندازی کرده که در آن می‌توان تصاویر واضحی از یکی از مدل‌های این سری را دید. به احتمال زیاد، تصاویر موجود در این سایت به دلیل وجود دوربین دوگانه پشتی، مربوط به مدل گلکسی ام 20 (Galaxy M20) است. همان طور که در تصاویر تبلیغاتی دیده می‌شود، مدل M20 از صفحه نمایش تمام صفحه با بریدگی قطره‌ای در بالای خود برخوردار است که در این حاشیه کوچک، یک دوربین سلفی قرار گرفته است.

سامسونگ، گلکسی M را به عنوان اولین سری بدون حاشیه خود معرفی کرد

اگر با دقت بیشتری تصاویر را بررسی کنید، یک حاشیه باریک را در اطراف صفحه نمایش می‌بینید، اما در تمامی تصاویر، بخش پایین صفحه دیده نمی‌شود که این سوال را ایجاد می‌کند که چرا سامسونگ تا کنون، سطح پایین گلکسی ام 20 را نشان نداده است. به هر حال امیدواریم تا سطح پایین صفحه نمایش نیز حاشیه قابل توجه نداشته باشد.

در تصاویر معرفی گلکسی M20 بر عناوین زیر تاکید شده است:

  • صفحه نمایش تمام صفحه
  • دوربین دوگانه با پهنای تصویربرداری عریض
  • باتری با ظرفیت بالا
  • قابلیت شارژ 3 برابر سریع‌تر از معمول
  • چیپست پردازنده و پردازش‌گر گرافیکی قدرتمند برای پشتیبانی طولانی مدت از انواع بازی‌های موبایلی

سامسونگ، گلکسی M را به عنوان اولین سری بدون حاشیه خود معرفی کرد

سامسونگ، علاوه بر ارائه طراحی‌های مدل به احتمال بسیار، گلکسی ام 20، تاریخ انتشار رسمی اولین تلفن از این سری را نیز معرفی کرده است. قرار است شاهد عرضه اولین مدل این سری در 28 ژانویه برابر با 8 بهمن سال جاری باشیم. هند، بزرگترین بازار گوشی‌های اقتصادی، اولین مقصد این تلفن به صرفه است. عرضه اولیه این محصول تنها به صورت آنلاین و از طریق فروشگاه سامسونگ و شعبه آمازون در هند خواهد بود.

سامسونگ، گلکسی M را به عنوان اولین سری بدون حاشیه خود معرفی کرد

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها