آی پینز

مشخصات حافظه و رم مدل‌ های گلکسی اس 10 فاش شد

پس از ماه‌ها حدس و گمان، ممکن است در نهایت به اطلاعات دقیق و قابل اتکایی از فضای ذخیره‌سازی و فضای رم مدل‌ های گلکسی اس 10 دست یافته باشیم. یک حساب کاربری اینترنتی فاش کننده و معتبر در زمینه موبایل‌های هوشمند با نام «مکس وینباخ»، به تازگی اطلاعات جدیدی از حافظه هر نسخه از مدل‌ های گلکسی اس 10 را منتشر کرده است.

مدل S10 E به عنوان ارزان‌ترین نمونه، تنها در یک نسخه عرضه خواهد شد. این مدل با 128 گیگابایت حافظه داخلی قابل ارتقا و 4 گیگابایت حافظه رم بالاتر از نمونه سال قبل این پرچم‌دار، قرار گرفته است. مدل معمولی گلکسی اس 10 ظرفیت مشابه به مدل پلاس سری سال قبل – که نمونه ارتقا یافته نسبت به معمولی است – را خواهد داشت به این معنی که که اس 10 با 6 گیگابایت حافظه رم عرضه خواهد شد، اما در مورد فضای ذخیره‌سازی داخلی، دو نسخه و اختیار متفاوت وجود دارد، اس 10 معمولی در دو نسخه 128 گیگابایت و 256 گیگابایت قابل خرید است که این ارتقا حداقل 2 تا 4 برابر نسبت به ظرفیت 64 گیگابایت مدل سال قبل است.

در این مشخصات فضای ذخیره‌‌سازی و رم مدل معمولی برای مدل‌ حرفه‌ای‌تر گلکسی اس پلاس نیز دیده می‌شود، اما با توجه به نزدیکی این مشخصات به نمونه اس 9 پلاس، برای رقابت با آن ممکن است گزینه دیگری با 8 گیگابایت حافظه رم و 512 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی نیز عرضه شود.

در ادامه بررسی فضای ذخیره‌سازی و رم مدل‌های گلکسی اس 10 به نمونه 5G می‌رسیم که با تاخیر عرضه خواهد شد. همچنان از مدل رازآلود 5G گلکسی اس 10، اطلاعات جامعی بدست نیامده است اما بنا به این گزارش تازه به دست آمده، Galaxy S10 5G در سه نسخه عرضه خواهد شد. در دو نسخه اول و دوم، هر کدام از 8 گیگابایت حافظه رم بهره خواهند برد و یک مدل دارای 256 و دیگری 512 گیگابایت حافظه داخلی خواهد بود. در نسخه سوم به عنوان بالاترین نسخه از بالاترین مدل‌های گلکسی اس 10 از 12 گیگ حافظه رم و 1 ترابایت حافظه ذخیره‌سازی استفاده خواهد شد.

در حاشیه، به گوشی مورد انتظار دیگر سامسونگ نیز بپردازیم. طبق این گزارش، قرار است تلفن هوشمند تاشو سامسونگ حاوی 12 گیگابایت حافظه رم باشد و از فضای ذخیره‌سازی 512 گیگابایت یا 1 ترابایت بهره ببرد.

این گزارش به موارد به خصوص و دقیقی اشاره می‌کند، اما با وجود جذاب بودن فضاهای ذخیره‌سازی گزارش شده از مدل‌های گلکسی اس 10، بهتر است آن‌ها را در حد شایعه تایید نشده در نظر گرفت. به هر حال، تاریخ معرفی رسمی گلکسی اس 10 از سوی سامسونگ اعلام شده است و تا آن زمان ممکن است اطلاعات غیر رسمی بسیاری شنید شود.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها