گلکسی نوت 8 قبل از آیفون 8 معرفی می‌شود!

قبل از معرفی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس توسط سامسونگ، شایعات زیادی در مورد زمان معرفی این گوشی‌ها مطرح بود که پس از اعلام رسمی تاریخ رونمایی از این دو گوشی توسط سامسونگ، مشخص شد که بسیاری از آن‌ها درست بوده‌اند. اکنون نیز همین شایعات در مورد پرچمدار سری نوت سامسونگ مطرح است و بسیاری تاریخ معرفی آن را اواخر ماه آگوست می‌دانند.

طبق آخرین اخبار، این گوشی از دوربین دوگانه بهره خواهد برد. همچنین اندازه صفحه نمایش آن 6.3 اینچی خواهد بود. نسبت تصویر گلکسی نوت 8 مانند اس 8 و اس 8 پلاس، 18.5:9 خواهد بود. احتمالا سامسونگ ویژگی‌های خاص دیگری به این گوشی خواهد افزود تا تفاوت بیشتری بین این نوت 8 و اس 8 پلاس ایجاد نماید.

گلکسی نوت 8 احتمالا در اواخر ماه آگوست معرفی می‌شود. این در حالی است که اپل از آیفون 8 در ماه سپتامبر رونمایی خواهد کرد. معرفی و عرضه زودتر گلکسی نوت 8 نیست به پرچمدار آیفون، یک مزیت خوب برای این گوشی می‌باشد.

به طور معمول، سامسونگ گوشی‌های سری نوت خود را در رویداد IFA هر سال معرفی می‌نمود. این رویداد از 1 سپتامبر آغاز می‌شود. به نظر می‌رسد سامسونگ یک یا دو روز قبل از این رویداد گلکسی نوت 8 را رونمایی کند. این کار یعنی علاقه‌مندان می‌توانند گلکسی نوت 8 را در رویداد IFA امسال از نزدیک مشاهده کنند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها