قلم اس پن گلکسی نوت 9 امکان کنترل پخش موسیقی را نیز خواهد داشت!

هفته گذشته، سامسونگ شروع به ارسال دعوتنامه برای رویداد اختصاصی خود موسوم به آنپکد (Unpacked) کرد و قرار است در این رویداد ویژه از جدیدترین گوشی پرچمدار سری گلکسی به نام گلکسی نوت 9 رونمایی شود. تصویر این دعوتنامه تمرکز ویژه‌ای بر روی قلم اس پن داشت که می تواند نشان دهنده بهبود عملکرد و قابلیت های این قلم دیجیتالی باشد.

و حال شاهد انتشار برخی اخبار در مورد این قلم اس پن جدید و پیشرفت های احتمالی آن هستیم. بر اساس ادعای یکی از منابع فاش کننده اطلاعات گوشی های معرفی نشده به نام Ice Universe، که اتفاقاً سابقا بسیار خوبی در ارائه اطلاعات صحیح در مورد محصولات سامسونگ دارد، قلم استایلوس گلکسی نوت 9 علاوه بر کارکرد عادی خود می تواند به عنوان کنترلر بلوتوثی قابل حمل نیز به کار گرفته شود. بدین ترتیب با استفاده از قلم اس پن قادر خواهید بود تا پخش موسیقی را در گوشی کنترل کرده و همچنین به عنوان یک ریموت کنترل برای شاتر دوربین استفاده کرده و عکس‌های دسته جمعی خود را به راحتی ثبت نمایید.

قلم اس پن گلکسی نوت 9Ice Universe همچنین به این نکته اشاره کرده که این قلم احتمالاً به برخی قابلیت های جدید در زمینه تعامل با بازی ها نیز مجهز خواهد بود. شایان ذکر است که این اولین بار نیست که زمزمه هایی در خصوص پشتیبانی قلم اس پن از اتصال بلوتوث به گوش می رسد. در برخی شایعات اخیر حتی به این نکته نیز اشاره شده که از این قلم می توان برای باز کردن قفل گوشی بدون نیاز به لمس کردن آن هم استفاده کرد.

با اینکه سامسونگ هنوز هیچ به صورت رسمی هیچ اشاره ای به جزئیات و ویژگی های قلم اس پن گلکسی نوت 9 نکرده اما دیگر زمان زیادی تا رونمایی از این گوشی باقی نمانده و در روز 9 اوت (پنج‌شنبه 18 مرداد) بالاخره به تمام شایعات پیرامون این محصول پایان داده خواهد شد.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها