گلکسی نوت 9 به حسگر اثرانگشت داخلی مجهز خواهد بود!

در ماه‌های گذشته و پیش از معرفی پرچمدار جدید سامسونگ، خبرهای زیادی در مورد گلکسی نوت 8 منتشر شد که در بسیاری از آنها عنوان شده بود گلکسی نوت 8 به حسگر اثرانگشت داخلی مجهز خواهد بود.

با گذشت زمان و حدود 1 ماه تا معرفی این گوشی، مسئولان سامسونگ اعلام کردند به دلیل حساس بودن این گوشی و عدم قبول ریسک در این مورد، استفاده از این تکنولوژی را در پرچمداران خود به تعویض انداخته‌اند. البته آزمایشاتی نیز توسط سامسونگ برای قرار دادن حسگر اثرانگشت در زیر صفحه نمایش انجام شده بود که مشکلاتی از جمله روشن‌تر شدن مکان حسگر اثرانگشت داخلی را به همراه داشت.

نوت 9

گلکسی نوت 8 تنها گوشی نبود که امسال شایعه استفاده از حسگر اثرانگشت داخلی در آن شنیده می‌شد. آیفون ایکس دیگر پرچمدار امسال بود که چنین شایعه‌ای در مورد آن وجود داشت، اما اپل به طور کلی حسگر اثرانگشت را از این گوشی حذف کرد.

بر اساس آخرین گزارش‌ها سامسونگ قصد دارد برای اولین بار در گلکسی نوت 9 از حسگر اثرانگشت داخلی استفاده نماید. پس از گلکسی نوت 8 که نخستین محصول سامسونگ با دوربین دوگانه بود، احتمالا گلکسی نوت 9 نیز نخستین محصول این کمپانی کره‌ای با حسگر اثرانگشت داخلی خواهد بود.

تا معرفی گلکسی نوت 9، سامسونگ فرصت زیادی برای کار روی این گوشی و به کار گیری تکنولوژی جذاب حسگر اثرانگشت داخلی دارد. در ماه‌های آینده خبرهای جدیدتری در مورد پرچمداران سری اس و نوت سامسونگ در سال 2018 منتشر خواهد شد. برای پیگیری جدیدترین خبرها در مورد محصولات سامسونگ با دیجی‌رو همراه باشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.