تاریخ معرفی سری گلکسی اس 21 توسط یک منبع معتبر فاش شد

یکی از منابع معتبر صنعت موبایل با نام جان پروسر (Jon Prosser) امروز مدعی شده که سامسونگ قصد دارد در تاریخ 14 ژانویه 2021 (25 دی) از پرچمدارهای جدید خود یعنی گوشی‌های سری گلکسی اس 21 (Galaxy S21) رونمایی کند. این شخص سابقه خوبی در زمینه پیش‌بینی اتفاقات بازار موبایل دارد و پیش از این هم زمان معرفی سری آیفون 12 را به درستی پیش بینی کرده بود. از همین رو به این راحتی نمی‌توان از کنار ادعای وی گذشت و احتمال زیادی وجود دارد که تاریخ اعلام شده برای رویداد سامسونگ هم درست باشد.

در صورت معرفی گلکسی اس 21 در روز 14 ژانویه، این می‌تواند زودتر زمان رونمایی از گوشی‌های سری گلکسی اس در تاریخ سامسونگ باشد. البته پیش از این هم گزارش‌های متعددی در خصوص احتمال رونمایی زودتر از همیشه گلکسی اس 21 منتشر شده بودند و ادعای امروز جان پروسر چندان هم عجیب و دور از ذهن نیست. وی همچنین در توییت خود به این موضوع اشاره کرده که پیش سفارش پرچمدارهای جدید سامسونگ درست از همان روز معرفی آغاز خواهد شد و از دو هفته بعد نیز این گوشی‌ها روانه بازار خواهند شد.

گلکسی اس 21 اولترا
تصویری مفهومی از گلکسی اس 21 اولترا

به گفته پروسر، گوشی‌های سری گلکسی اس 21 همانند سال پیش شامل سه مدل مختلف خواهند بود که عبارتند از: گلکسی اس 21، گلکسی اس 21 پلاس و گلکسی اس 21 اولترا. همچنین این سه گوشی در مجموع دارای شش گزینه رنگی متفاوت خواهند بود. البته این شش رنگ برای تمامی مدل‌ها در دسترس نخواهند بود و هر مدل در تعدادی از این رنگ‌ها وارد بازار خواهد شد.

در واقع، گفته می‌شود که گلکسی اس 21 در رنگ‌های خاکستری، صورتی، بنفش و سفید به بازار عرضه خواهد شد، در حالی که گلکسی اس 21 پلاس تنها دارای دو رنگ مشکی یا نقره‌ای در دسترس خواهد بود. مدل اولترا هم ظاهراً دارای سه گزینه رنگی مشکی، نقره‌ای و بنفش خواهد بود.

در انتها بد نیست اشاره کنیم که منبع مذکور مدعی شده پرچمدارهای جدید سامسونگ در چهار کشور برزیل، اندونزی، کره جنوبی و ویتنام تولید خواهند شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها