انفجار یک دستگاه سامسونگ گلکسی اس 7 در آمریکا

گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی اس 7 خانم Shaunique Lamb که دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه Old Dominion در ایالات متحده‌ی آمریکا می‌باشد، منفجر شده است. این دستگاه در حالی آتش گرفته است که درون یک جا لیوانی بوده است. خانم Lamb در حال رانندگی با خودرویش بوده که متوجه خروج دود از اسمارت فون گلکسی اس 7 می‌شود. این دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد می‌گوید که گوشی به شارژر متصل نبوده است و تنها از طریق بلوتوث به پخش کننده‌ی ماشین متصل بوده تا او به آهنگ‌های مورد علاقه‌اش گوش کند.

این حادثه در روز 23 ماه فوریه رخ داده است و خانم Lamb موفق شده تا با کنار زدن خودرو و خارج شدن از آن تا از بین رفتن دود، از این حادثه نجات یابد. او می‌گوید که معمولاً از گوشی در کنارش استفاده می‌کند و تفکر این که حادثه‌ی مذکور ممکن بود صدمه‌ی فیزیکی برایش داشته باشد، او را بسیار ترسانده است. البته با وجود در امان ماندن از صدمه‌ی فیزیکی، او ضرر مالی را متحمل شده است. Lamb گلکسی اس 7 خود را به فروشگاه اسپرینت (جایی که از آن خرید کرده بود) می‌برد و آن‌ها به او می‌گویند که برای دریافت یک دستگاه جدید، باید مبلغی معادل 200 دلار بپردازد.

خانم Lamb می‌گوید که با شرکت سامسونگ تماس گرفته، اما نگران بوده که کره‌ای‌ها این موضوع را جدی نگیرند. سامسونگ با انتشار یک بیانیه اعلام داشته که حتماً این حادثه را بررسی خواهد کرد. آن‌ها خواستار دریافت گوشی منفجر شده از سوی خانم Lamb شده‌اند، اما تاکنون این دستگاه به دستشان نرسیده است.

منبع PhoneArena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها