تاریخ عرضه دو گوشی پرچم‌دار سامسونگ گلکسی اس 8 و ال جی جی 6 به بازار مشخص شد

تاریخ رسمی رونمایی دو گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی اس 8 (Galaxy S8) و ال جی جی 6 (LG G6) به ترتیب نهم فروردین ماه سال آینده و هشتم اسفند ماه است. بنا به گزارش یکی از خبرگزاری‌های کره‌ای، گلکسی اس 8 اول اردیبهشت ماه سال آینده روانه بازار جهانی می‌شود. سامسونگ تاریخ عرضه این گوشی را یک هفته زودتر برای بازار کره جنوبی در نظر گرفته است که بعضی از خبرگزاری‌ها این خبر را تایید نکرده‌اند. یکی از فروشگاه‌های اصلی و مشهور تاریخ عرضه گلکسی اس 8 به بازار کره را از 25 فروردین ماه به اول اردیبهشت ماه سال آینده تغییر داده که دلیل آن را فراهم کردن تعداد بیشتری دستگاه‌ از این گوشی مطرح کرده است.

روز اول اردیبهشت ماه تاریخ رسمی عرضه این گوشی پرچم‌دار به بازار تعیین شده ولی با این وجود کمپانی سامسونگ می‌تواند برنامه‌‌ای برای پیش‌فروش کردن گلکسی اس 8 قرار بدهد. سه فروشگاه رسمی کره‌ای در حال گفتگو و رایزنی برای پیش خرید این گوشی هستند ولی به نظر می‌رسد که مقامات این کمپانی دست نگه‌ داشته‌اند تا بازخورد بازار را نسبت به گوشی پرچم‌دار ال جی جی 6 ببینند و بعد از آن تصمیمات فروش را بگیرند.

دو روز دیگر کمپانی ال جی رسماً گوشی پرچم‌دار ال جی جی 6 را رونمایی خواهد کرد و 20 اسفند ماه آن را روانه بازار خواهد کرد ولی متقاضیان برای خرید این گوشی می‌توانند یک هفته قبل از ورود این گوشی به بازار آن را سفارش بدهند و خریداری کنند. بنابراین این دو گوشی پرچم‌دار به فاصله‌ای حدود یک ماه از هم به بازار عرضه می‌شوند که حدس زده می‌شود بازار گوشی‌های هوشمند در این مدت تکان‌ زیادی بخورد و شاهد رقابت بالایی بین کمپانی‌های سازنده تلفن‌های همراه باشیم.

نظر شما چیست؟ کدام یکی از این گوشی‌ها می‌تواند بازار را به تسخیر خود درآورد؟ شما کدام یک از این دو گوشی را ترجیح می‌دهید؟ ما منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها