تصاویر هواوی واچ 2 قبل از شروع نمایشگاه MWC 2017 به بیرون درز کرد

کمتر از یک هفته دیگر به شروع کنگره جهانی موبایل بارسلونا باقی مانده که تصاویر جدیدی از هواوی واچ 2 به بیرون درز پیدا کرد. تمرکز اصلی این کمپانی چینی روی دو گوشی هوشمند پی 10 (P10) و پی 10 پلاس (P10 Plus) می‌باشد، اما در کنار این دو گجت، هواوی واچ 2 هم رونمایی خواهد شد. هواوی واچ تولیدی سال 2015 از این کمپانی تا به امروز یکی از بهترین ساعت‌های هوشمند در بازار بوده است، بنابراین توقعات زیادی برای هواوی واچ 2 از سوی طرفداران وجود دارد.

گزارش‌های قبلی پیشنهاد کرده بودند که واچ 2 نسبت به مدل‌های قبلی طراحی اسپرت‌تر دارد و با پوسترهای منتشر شده ساعت هوشمند ورزشی از این کمپانی چینی انتظار می‌رفت که رونمایی شود. تصاویر جدید منتشر شده از هواوی واچ 2 نشان از حرکت اساسی و انقلابی این کمپانی در طراحی ساعت‌های هوشمند دارد. این ساعت به نظر خشن و مقاوم می‌رسد و با داشتن دو دکمه فیزیکی در سمت راست برای انجام دادن فعالیت‌های متفاوت و بندهای لاستیکی ظاهری کاملاً اسپرت دارد. بندهای این ساعت قابل تعویض هستند و نانوسیم کارت برای گرفتن و دریافت تماس برای هواوی واچ 2 تعبیه شده است.

به علاوه این ساعت هوشمند در سه رنگ مشکی، نارنجی روشن و خاکستری با طرح‌های نقطه نقطه سفید به بازار عرضه می‌شود، هنوز اطلاعی درباره قیمت هواوی واچ 2 منتشر نشده است. یکشنبه هفته آینده در کنفرانس خبری، هواوی از این ساعت رونمایی خواهد کرد، پس برای خبرهای بیشتر از این ساعت همراه دیجی رو باشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها