گلکسی اس 9 پلاس با 4 گیگابایت رم در بنچمارک Geekbench رویت شد!

پرچمداران سری اس امسال سامسونگ در ماه آوریل معرفی و عرضه شدند. خبرهایی که به تازگی منتشر شده، نشان می‌دهد سامسونگ قصد دارد تا گوشی‌های جدید این سری یعنی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس را کمی زودتر و در اواخر ماه فوریه یا اوایل ماه مارس معرفی کند.

امروز یکی از دو پرچمدار سال 2018 سامسونگ یعنی گلکسی اس 9 پلاس در بنچمارک Geekbench مورد تست قرار گرفت. همانطور که می‌دانید با تست شدن گوشی‌های مختلف در بنچمارک‌ها، برخی از اطلاعات آنها مشخص می‌شود. گلکسی اس 9 پلاس هم ازین قاعده مستثنا نبود و برخی از مشخصات پرچمدار جدید سامسونگ فاش شد.

گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس با شماره مدل‌های SM-G960 و SM-G965 عرضه خواهند شد. در تصویر زیر نتیجه مربوط به تست گلکسی اس 9 در بچمارک Geekbench را مشاهده می‌نمایید.

بنچمارک گلکسی اس 9 پلاس

همانطور که مشخص است اس 9 پلاس به چیپست جدید سامسونگ یعنی اگزینوس 8910 مجهز است که چند روز پیش معرفی شد. همچنین در این تصویر می‌بینیم که پرچمدار جدید سامسونگ از 4 گیگابایت رم بهره می‌برد. انتظار می‌رفت تا سامسونگ در پرچمداران سال 2018 سری اس خود از 6 گیگابایت رم استفاده نماید. احتمالا همانند سال گذشته گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس نیز به جز تفاوت در ابعاد و صفحه نمایش، اختلاف دیگری نخواهند داشت. از همین رو به احتمال زیاد در گلکسی اس 9 نیز شاهد به کارگیری 4 گیگابایت رم خواهیم بود.

البته خبرها هنوز چندان دقیق و کامل نیستند و امکان تغییر در مشخصات پرچمداران جدید سامسونگ وجود دارد. با نزدیک شدن به زمان معرفی این دو گوشی، مشخصات کامل و دقیق‌تری از آنها منتشر خواهد شد. برای پیگیری این خبرها با دیجی‌رو همراه باشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها