اپل سال آینده 3 نسخه آیفون با طراحی مشابه آیفون ایکس معرفی می‌کند

آیفون‌های سال 2017 اپل معرفی شدند و کاربران با محصولات جدید اپل و ویژگی‌های آنها آشنا شدند. آیفون 8 ، آیفون 8 پلاس و آیفون 10 یا همان آیفون ایکس پرچمداران سال 2017 اپل بودند. از روزهای گذشته شایعات در مورد آیفون های سال 2018 آغاز شده که در آنها اطلاعاتی در مورد محصولات بعدی اپل عنوان شده است.

بر اساس گزارشی که امروز منتشر شد اپل همانند امسال، 3 مدل آیفون در سال 2018 معرفی خواهد کرد که تمامی آنها طراحی مشابه با آیفون ایکس دارند. به نظر می‌رسد اپل از ظاهر آیفون 10 راضی بوده و توانسته نظر مساعد کاربران را جلب نماید. از همین رو تصمیم به استفاده از این طراحی در آیفون‌های سال 2018 گرفته است.

آیفون های سال 2018

در گزارش آمده که 2 نسخه از 3 مدل آیفون سال 2018 به صفحه نمایش اولد مجهز خواهند بود و نسخه سوم به پنل LCD مجهز خواهد بود. همانطور که در تصویر نیز مشخص است نمایشگر آیفون‌ها رزولوشن متفاوتی دارند که احتمالا HD+ ، Full HD+ و QHD+ خواهند بود. در صورت صحت گزارش، این نخستین بار است که اپل در محصولات خود از رزولوشنی بالاتر از Full HD استفاده خواهد کرد.

نسخه مجهز به صفحه نمایش LCD احتمالا قیمت پایین‌تری نسبت به دو نسخه دیگر خواهد داشت که در شایعات به قیمت 650 تا 750 دلاری آن اشاره شده است. در مورد نام‌ آیفون‌های سال 2018 اجماع نظری وجود ندارد و ممکن است هر کدام از موارد زیر نام آیفون‌های بعدی باشند:

آیفون 9آیفون 9 پلاسآیفون ایکس پلاسآیفون 10 پلاسآیفون 10 اسآیفون ایکس اسآیفون ایکس اس پلاس و …

تا زمان معرفی پرچمداران جدید اپل زمان بسیار زیادی باقی مانده و صحبت قطعی درباره آنها در حال حاضر غیرممکن است. در ماه‌های آینده و با نزدیک شدن به زمان معرفی آیفون‌های جدید اپل، خبرهای دقیق‌تر و کامل‌تری از آنها منتشر خواهد شد. برای پیگیری جدیدترین خبرها در مورد محصولات اپل با دیجی‌رو همراه باشید.

منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها