سامسونگ: گلکسی نوت 8 اواخر سال 2017 عرضه خواهد شد!

امروز سامسونگ الکترونیک گزارش درآمد سه ماهه اول خود برای سال 2017 را منتشر کرد، این گزارش حاکی از فروش بسیار خوب محصولات این شرکت است. سود این شرکت در تمامی کسب و کارهای خود در این سه ماهه 9.9 تریلیون وون معادل 8.7 میلیارد دلار بوده است! با این حال اما سود حاصل از بخش تلفن همراه این شرکت در مقایسه با سه ماهه آخر سال 2016 کاهش یافته است.

به عبارت دیگر سامسونگ گوشی‌های بیشتری می‌فروشد اما پول کمتری از آن‌ها به دست می‌آورد. البته یکی از مهمترین محصولات سامسونگ یعنی گلکسی اس 8 تنها 1 هفته است که به صورت جهانی عرضه شده است و قطعا تاثیر زیادی در درآمد سامسونگ خواهد داشت که آن در گزارش سه ماهه دوم سال 2017 قابل ملاحظه است. این شرکت همچنین قیمت پرچمداران قبلی خود را کاهش می‌دهد، مانند گلکسی اس 7، ولی مردم گوشی‌های هوشمند خود را به کندی تعویض می‌کنند و منتظر جانشین خوبی برای آن می‌گردند. با این حال، فروش دستگاه‌های مقرون به صرفه افزایش یافته است و نتیجه آن افزایش صادرات و رشد آن‌ها است.

با این حال سه ماه اول سال 2017 هنوز هم دومین سه ماهه برتر این شرکت تاکنون است که بخش زیادی از آن مدیون بخش ساخت تراشه‌ها و صفحه نمایش‌ها است. پیش از این، سامسونگ برای این سه ماهه، پیش‌بینی سود 10.1 تریلیون وون معادل 8.8 میلیارد دلار را کرده بود که تقریبا به آن دست یافته است.

سامسونگ همچنین وعده داده که پرچمدار جدید خود را در نیمه دوم سال 2017 عرضه خواهد کرد. برای کسانی که سامسونگ را می‌شناسند این یک روش استاندارد و عادی است. سری گلکسی اس این شرکت در بهار و سری نوت نیز در پاییز منتشر می‌شوند. طبق شایعات زیادی که در مورد نوت 8 مطرح شده، این گوشی به زودی و تا چند ماه دیگر معرفی و عرضه خواهد شد.انفجارها در سری قبلی باعث نشد تا سامسونگ آن را کنار بگذارد و اعلام کرد تولید سری نوت همچنان ادامه خواهد داشت.

در مورد گلکسی نوت 8 مطالب بیشتری بخوانید:
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها