تحلیلگران می‌گویند دوربین دوگانه گلکسی نوت 8 از آیفون بهتر است!

خبرها حاکی از آن است که گلکسی نوت 8 دوربین دوگانه دارد. این اولین گوشی سامسونگ خواهد بود که به دوربین دوگانه مجهز شده است. تصمیم به استفاده از این فناوری در این گوشی تصمیم بزرگی است.

این دوربین قابلیت زوم اپتیکال 3 برابر را دارد (زوم اپتیکال در آیفون 7 پلاس، 2 برابر بود!). هر دو لنز نیز شامل تثبیت‌کننده تصویر اپتیکال خواهد بود. Kuo(تحلیلگر) ادعا می‌کند که دوربین دوگانه نوت 8 بسیار بهتر از آیفون 7 پلاس خواهد بود.

Kuo همچنین به فروش خوب گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس در دوره پیش فروش، اشاره می‌کند. او می‌گوید بازخورد کاربران بهتر از حد انتظار بوده است و یکی از دلایل موفقیت این گوشی را صفحه نمایش فوق‌العاده آن می‌داند. این شرکت در پیش‌بینی‌های خود راجع به فروش اس 8 تجدید نظر کرده، که به دلیل استقبال زیاد کاربران از آن بوده است.

با توجه به نوت 7 و مشکلات پیش آمده برای آن، 2016 سال خوبی برای سامسونگ نبود، اما به نظر می‌رسد سال 2017 برای آن‌ها بسیار خوب و پر رونق خواهد بود.

به نظر می‌رسد امکاناتی که در گلکسی اس 8 دیده‌ایم را در گلکسی نوت 8 نیز خواهیم دید، ولی با تکنولوژی‌های جدیدتر و البته ویژگی‌های بیشتر.

در مورد نوت 8 بیشتر بخوانید:
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع mashable
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها