گلکسی اس 21 زودتر از موعد هر ساله عرضه خواهد شد؟!

اخیراً شایعاتی به گوش می‌رسند مبنی بر اینکه سامسونگ قصد دارد تاریخ عرضه پرچمدارهای سری گلکسی اس خود را جلو انداخته و گلکسی اس 21 (Galaxy S21) را سال آینده زودتر از موعد هر ساله رونمایی کند. طی چند سال گذشته، همواره شاهد بوده‌ایم که گوشی‌های جدید سری S در ماه فوریه (دومین ماه از سال میلادی) رونمایی شده و اولین موج فروش آن‌ها نیز از ماه مارس شروع شود.

پیش از این رسانه‌های کره‌ای خبر داده بودند که گوشی‌های سری گلکسی اس 21 ممکن است اوایل دسامبر سال جاری عرضه شوند، اما اکنون در گزارش جدیدی که SamMobile منتشر کرده، ادعا شده است که عرضه این گوشی‌ها در ژانویه 2021 انجام خواهد شد و اولین موج فروش هم برای اواخر همان ماه یا اوایل فوریه برنامه‌ریزی شده است.

معرفی زودتر از موعد گلکسی اس 21

با اینکه دلیل اصلی این تغییر برنامه احتمالی از سوی سامسونگ هنوز مشخص نیست، اما به احتمال زیاد هدف از این کار ایجاد فاصله زمانی بین عرضه سری گلکسی اس 21 و نسل بعدی گوشی‌های تاشو گلکسی زد (Galaxy Z) است. همچنین تأمین کنندگان سامسونگ ظاهراً تولید انبوه قطعات سری گلکسی اس 21 را از هم اکنون آغاز کرده‌اند که بیش از یک ماه زودتر از موعد سال گذشته است و از همین رو به نظر می‌رسد تغییر برنامه عرضه پرچمدارهای جدید سامسونگ کاملاً واقعی است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها