شایعات قوت گرفت؛ گلکسی اس 8 در روز 29 مارس (9 فروردین) رونمایی می‌شود

تقریباً به بازه‌ی زمانی مرسوم شرکت کره‌ای سامسونگ در ماه فوریه‌ی میلادی برای پرده‌برداری از گوشی هوشمند پرچم‌دار آینده‌ی گلکسی این شرکت رسیده‌ایم، اما همان‌طور که در گذشته هم به شما گفته بودیم، امسال به نظر می‌رسد که باید کمی بیشتر برای رونمایی از گلکسی اس 8 صبر کنیم. حالا یک گزارش جدید که اخیراً منتشر شده است، ایده‌ی بهتری از زمان دقیق رونمایی سامسونگ از پرچم‌دار آینده‌اش به ما می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

بر اساس خبری که در وب‌سایت دنیای فناوری VentureBeat آمده است، غول تکنولوژی کره‌ای خود را برای معرفی اسمارت فون گلکسی اس 8 در روز 29 مارس سال 2017 میلادی (مصادف با تاریخ 9 فروردین ماه سال 1396) آماده می‌کند. حسگر اثر انگشت این دستگاه رده بالا به جلوی بدنه نقل مکان خواهد کرد و البته تغییرات دیگری را نیز شاهد خواهیم بود.

مشخصات سامسونگ گلکسی اس 8 دیگر راز چندان بزرگی به نظر نمی‌آید؛ بیشتر آن‌ها از جمله وجود صفحه‌ی نمایش خمیده از کناره‌ها و یک دستیار صوتی با هوش مصنوعی، مدت‌هاست که برای این گوشی هوشمند فاش شده‌اند. در کنار حذف کلید خانه‌ی فیزیکی و جایگزین شدن آن توسط یک کلید خانه‌ی مجازی در زیر پنل صفحه‌ی نمایش، شنیده‌ایم که گلکسی اس 8 دارای یک کلید اختصاصی به منظور راه اندازی دستیار صوتی هوش مصنوعی‌اش به نام بیکسبی، نیز خواهد بود.

البته هنوز همه چیز را در مورد قابلیت‌ها و ویژگی‌های اسمارت فون گلکسی اس 8 نمی‌دانیم و باید تا زمان رونمایی سامسونگ از آن منتظر بمانیم. اما در حالی که انتظار طولانی مدت‌تر از معمول برای فرا رسیدن زمان معرفی گلکسی اس 8، کمی ناراحت کننده است، به احتمال فراوان این موضوع، اتفاقی خوب برای سامسونگ و کاربران می‌باشد. امیدواریم که این شرکت آزمایشات کنترل وظیفه شناسانه‌تری را بر روی گلکسی اس 8 و محصولات آینده‌اش انجام دهد تا دیگر هرگز شاهد فجایع آتش سوزی و انفجاری که با گلکسی نوت 7 تجربه کردیم، نباشیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Engadget
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها