حسگر اثر انگشت داخلی، مشکلاتی را برای صفحه نمایش‌های سامسونگ به وجود می‌آورد!

یکی از منابع خبری اعلام کرده که آزمایش‌های سامسونگ برای استفاده از تکنولوژی حسگر اثرانگشت داخل صفحه نمایش، نتایجی را در بر داشته که فعلا این کمپانی را برای استفاده از این تکنولوژی منصرف کرده است. طبق این گزارش در آزمایش‌ها در جایی از صفحه نمایش که حسگر اثر انگشت زیر آن قرار گرفته بود، تعادل روشنایی صفحه به هم ریخته و آن نقطه از سایر نقاط صفحه نمایش، روشن‌تر بوده است.

در حالی که بسیاری انتظار داشتند تا سامسونگ از این تکنولوژی در پرچمدار سری نوت امسال خود استفاده کند، ولی خبرها حاکی از این است که تا کامل شدن این تکنولوژی زمان زیادی باقی مانده و احتمالا حسگر اثر انگشت داخلی برای گلکسی اس 9 آماده خواهد شد.

سال گذشته گلکسی نوت 7 تجربه تلخی را برای این کمپانی کره‌ای رقم زد. همین اتفاق باعث شد تا سامسونگ در محصولات جدید خود قید هر گونه ریسک را بزند و سعی کند پرچمداران خود را بدون هیچ ایرادی عرضه نماید. حسگر اثر انگشت داخلی برای اولین بار قرار بود در گلکسی اس 8 به کار گرفته شود ولی پس از عرضه این گوشی با حسگر اثر انگشت سخت افزاری، انتظار می‌‎رفت تا در گلکسی نوت 8 شاهد استفاده از این تکنولوژی باشیم. ولی سامسونگ باز هم ریسک نکرده و از حسگر اثر انگشت فیزیکی در نوت 8 استفاده خواهد کرد.

همانطور که می‌دانید آیفون 8 تا چند هفته دیگر معرفی خواهد شد. طبق شایعات ویژگی‌های جدیدی از جمله شارژ بی سیم به این گوشی اضافه خواهد شد. از طرفی ظاهر ایفون جدید متحول خواهد شد. البته گلکسی نوت 8 کمی زودتر از ایفون 8 معرفی و عرضه خواهد شد. باید منتظر بمانیم و رقابت دو پرچمدار جدید اپل و سامسونگ را در ماه‌های آتی مشاهده نماییم.
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها