سامسونگ گوشی هوشمند بدون حاشیه عرضه خواهد کرد!

با پیشرفتی که گوشی‌های هوشمند در طراحی دارند، انتظار می‌رود در آینده شاهد رونمایی از اسمارتفون‌هایی باشیم که از حاشیه‌ای برخوردار نیستند و می‌توان آنها را کاملا بدون حاشیه محسوب کرد.

در حال حاضر شرکت‌ها سخت تلاش می‌کنند تا اسمارتفون‌هایی با کمترین نسبت صفحه نمایش به بدنه را توسعه دهند که در این راه برخی از کمپانی‌ها توانستند موفق عمل کنند. در این بین شرکت کره‌ای سامسونگ نیز برنامه بزرگی برای آینده گوشی‌های هوشمند خود دارد. برنامه‌ای که منجر به تولید تلفن‌های هوشمندی خواهد شد که فاقد هر گونه حاشیه هستند.

به تازگی پتنتی در WIPO یا همان سازمان جهانی مالکیت معنوی به ثبت رسیده که نشان می‌دهد سامسونگ قصد دارد گوشی‌هایی طراحی و تولید کند که دارای نمایشگر بدون حاشیه باشند.

باتوجه به تصاویر فاش شده، سامسونگ در تولید گوشی‌های خود از لبه خمیده بهره خواهد گرفت و در لبه های آن نیز می‌توان شاهد آیکون‌هایی برای کاربری منحصربفرد بود. در پتنت اشاره شده اسپیکر، سنسور و دوربین زیر پنل صفحه نمایش به کار گرفته شده که عجیب به نظر می‌رسد!

گذشته از آن در تصاویر پورت USB-C و جک هدفون نیز قابل مشاهده نیست و احتمالا تمامی این موارد به صورت بی سیم خواهند بود.  به هر حال باید منتظر ماند تا شرکت سامسونگ این طرح آینده نگرانه را عملی سازد.

منبع phonearena

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar