تصاویر رندر شده گلکسی اس 10 پلاس اصلاح شدند!

این طور که به نظر می‌رسد، تصاویر رندر شده پیشین گلکسی اس 10 پلاس چندان کامل نبوده‌اند و امروز شاهد انتشار تصاویری تکمیلی از این گوشی هستیم. البته برخلاف انتظار، مشکل تصاویر قبلی در رابطه با مهمترین خصوصیت بارز گلکسی اس 10 پلاس، یعنی بریدگی دوربین سلفی نبود، بلکه طراحی دوربین پشتی ناقص بوده است.

بر خلاف آنچه که تاکنون گفته می‌شد، ظاهراً گلکسی اس 10 پلاس به جای سه لنز دوربین از چهار لنز در پشت بدنه بهره خواهد گرفت. هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از نوع کارکرد لنزهای این دوربین چهارگانه ارائه نشده است، اما اصلاً بعید نیست که این بار هم شاهد همان ترکیب لنزهای به کار گرفته شده در گلکسی ای 9 (مدل 2018) باشیم؛ یعنی یک لنز زاویه باز، یک لنز با زاویه فوق گسترده، یک لنز تله فوتو و در نهایت یک سنسور مخصوص تشخیص عمق.

تغییر بزرگ دیگری که در تصاویر رندر شده جدید مشاهده می‌شود، باریک‌تر شدن حاشیه‌های اطراف نمایشگر به شکلی کاملاً قابل ملاحظه است. تخمین زده می‌شود که بدنه گلکسی اس 10 پلاس دارای ابعادی برابر با 157.5 در 75.0 در 7.8 میلی متر باشد. این ابعاد بسیار نزدیک به آن چیزی است که در گلکسی اس 9 پلاس دیده‌ایم (158.1 در 73.8 در 8.5 میلی متر)، البته با این تفاوت که این بار اندازه صفحه نمایش از 6.2 به 6.4 اینچ افزایش یافته است.

برخلاف مدل‌های پیشین سری گلکسی اس، در گلکسی اس 10 پلاس هیچ خبری از اسکنر اثر انگشت در پشت بدنه نخواهد بود و این سنسور به زیر نمایشگر گوشی منتقل شده است. ضخامت بدنه این محصول نیز در بیشترین حالت خود تنها 9 میلی متر خواهد بود که بسیار قابل توجه است. در واقع اینکه سامسونگ توانسته سنسور اثر انگشت را به زیر صفحه نمایش منتقل کرده و با این حال ضخامت گوشی را چندان افزایش ندهد، بسیار شگفت انگیز است.

منبع gsmarena

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar