فلای تودی

اجرای همزمان دو اپلیکیشن در گوشی‌های اندرویدی، به کمک «اسکرینز»

ایده کار کردن همزمان با دو اپلیکیشن در صفحه نمایش گوشی به مرور در بین کاربران محبوبیت یافته است. به خصوص با گسترش گوشی‌هایی که صفحه نمایش بزرگ دارند و می‌توانند سیستم اندروید نوقا را پشتیبانی کنند، این ایده بسیار جلب توجه کرده‌ است. به تازگی یکی از برنامه نویسان اپ‌های اندرویدی موسوم به Keep Away From Fire اپلیکیشن جذابی با نام اسکرینز (Screens) را طراحی کرده که کار با دو اپلیکیشن به صورت همزمان را بسیار راحت‌تر از قبل کرده است.screens-screenshots

اسکرینز به کاربر اجازه می‌دهد دو اپلیکیشن را در گوشی یا تبلت خود انتخاب کرده و با تقسیم نمایشگر گوشی، با هر دوی آنها کار کند. یکی دیگری از ویژگی‌‌های این اپ، درست کردن خودکار میابنبری برای اجرای همزمان دو اپلیکیشن معین است. برای مثال اسکرینز به شما اجازه می‌دهد با مایکروسافت ورد و اسلک (Slack) همزمان کار کنید و مدارکی را با هم به اشتراک بگذارید.

گوگل پلیدانلود این اپلیکیشن در گوگل‌پلی رایگان است و برنامه‌نویس این اپ کد اسکرینز را در گیت‌هاب قرار داده که دیگران هم بتوانند روی آن کار کرده و آن را توسعه دهند. اگر شما نیز این اپ را دانلود کرده‌اید و از آن استفاده می‌کنید برایمان بنویسید که نطرتان راجع به آن چیست؟

منبع androidauthority
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها