تاریخ عرضه احتمالی «سام ماجراجو 4» فاش شد

سری بازی‌های سام ماجراجو (Serious Sam) از محبوب‌ترین بازی‌های سبک شوتر اول شخص می‌باشند که طرفداران پر و پا قرصی در سراسر جهان دارند. بعد از انتشار سه نسخه اصلی از این مجموعه، در حال حاضر استودیوی خالق آن، یعنی کروتیم (Croteam) مشغول کار بر روی شماره چهارم می‌باشد.

اما به تازگی یک ایستر اگ (Easter Egg به نکات مخفی و شوخی‌هایی که سازندگان یک بازی در آن قرار می‌دهند، اطلاق می‌شود) در نسخه واقعیت مجازی سام ماجراجو با عنوان Serious Sam VR: The Last Hope کشف شده که احتمالاً می‌تواند فاش کننده تاریخ عرضه قسمت جدید این سری باشد.

در بازی Serious Sam VR: The Last Hope بر روی اسلحه سام شش تاریخ جالب درج شده است. جالب از این جهت که پنج مورد از آن‌ها دقیقاً مصادف با تاریخ عرضه نسخه‌های پیشین سام ماجراجو هستند.

تاریخ عرضه احتمالی سام ماجراجو 4اولین شماره از بازی‌های سام ماجراجو با عنوان Serious Sam: The First Encounter در تاریخ 21 مارس 2001 عرضه شده بود و دومین نسخه نیز که با پسوند The Second Encounter شناخته می‌شد در 2 فوریه سال 2002 راهی بازار شده بود. اما عنوان شماره‌دار بعدی یعنی Serious Sam 2 در 11 اکتبر 2005 در دسترس بازیکنان قرار گرفت و دو شماره بعدی از این مجموعه با عناوین Serious Sam 3: BFE و Serious Sam: The Last Hope نیز به ترتیب در تاریخ‌های 22 نوامبر 2011 و اکتبر سال 2016 عرضه شدند.

در کنار تاریخ‌های فوق، یک تاریخ دیگر نیز بر روی اسلحه سام قابل مشاهده می‌باشد که می‌تواند تاریخ عرضه نسخه چهارم سام ماجراجو باشد. بنابراین طرفداران سام بالاخره در ماه دسامبر سال جاری میلادی می‌توانند با شخصیت محبوب خود ملاقاتی دوباره داشته و به نبرد با هیولاهای بازی بروند.

کروتیم هنوز هیچ واکنشی به این خبر نشان نداده، اما احتمال صحت آن بسیار بالاست.

لینک کوتاه http://bit.ly/2NtAfJZ
منبع dsogaming

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند؛ شانس خودتون رو امتحان کنید! 😊

مطالب مرتبط