بازی بعدی جنگ ستارگان یک عنوان جهان باز خواهد بود

شعبه ونکوور EA به دنبال استخدام یک مهندس بخش آنلاین برای یک بازی جدید از سری جنگ ستارگان است که در سبک جهان باز ساخته خواهد شد.

این خبری است که امروز در خبرگزاری‌های مرتبط با گیم منتشر شده و از آنجا که آخرین عنوان از سری جنگ ستارگان، یعنی Star Wars Battlefront II با استفاده بیش از حد و نامتعارف از لوت باکس‌ها بسیار خبرساز شده و دردسرهای زیادی برای EA به بار آورده بود، خبر کار بر روی یک بازی جدید از این سری ممکن است کمی عجیب به نظر برسد. البته شاید EA قصد دارد هر چه سریع‌تر اشتباهات خود را جبران کرده و گیمرها را دوباره با سری جنگ ستارگان آشتی دهد!

جنگ ستارگاندر لیست استخدامی EA که برای عنوان جدید جنگ ستارگان منتشر شده، هیچ اشاره‌ای به جزئیات بازی و روند توسعه آن نشده است، اما ممکن است این بازی در واقع جایگزین عنوان کنسل شده استودیوی ویسرال گیمز باشد. اگر به یاد داشته باشید، در اکتبر سال گذشته میلادی، کمپانی EA اعلام کرد که استودیوی ویسرال گیمز را تعطیل کرده و خط مشی جدیدی را در رابطه با بازی‌ بعدی جنگ ستارگان اتخاذ خواهد کرد.

عنوانی که ویسرال گیمز در حال کار بر روی آن بود، یک بازی اکشن ماجرایی داستان محور بر مبنای جنگ ستارگان بود که البته پس از بازخوردی که از گیمرها نسبت به طرح‌های مفهومی بازی گرفته شد، EA تصمیم گرفت پروژه را دوباره از نو آغاز کند. شایان ذکر است که ویسرال گیمز چندین سال بر روی این بازی کار کرده بود و حتی امی هنینگ (کارگردان شماره‌های اول و سوم آنچارتد) هم در این پروژه حضور داشت. 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع vg247
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها