بلیط هواپیما فلای تودی

از شر ویدیوهای پیشنهادی یوتیوب خلاص شوید (اندروید)

نسخه اندروید اپلیکیشن یوتیوب شامل نوتیفیکیشن ها و هشدارهای مختلف است که شما می‌توانید تمامی آنها را مدیریت کنید. به عنوان مثال دریافت نوتیفیکیشن در زمانی که کسی شما را در یک ویدیو مشترک کرده است و یا زمانی که یک فرد به یکی از نظرات شما پاسخ داده است. اما نوع دیگری اعلانیه نیز وجود دارد که Recommeneded Videos یا ویدیوهای پیشنهادی معروف است.

یوتیوب با توجه به ویدیوهایی که تا به حال مشاهده کرد‌ه‌اید جستجو می‌کند و ویدیوهای مشابه با سبک و سیاق آنها را جهت دیدن به شما پیشنهاد می‌کند. اما خیلی اوقات ممکن است کاربر دوست نداشته باشد تا این ویدیو‌ها بر روی صفحه اپلیکیشن خود ظاهر شود. دیجی رو در این مقاله قصد دارد تا نحوه غیرفعال سازی این بخش را با شما به اشتراک بگذارد. در ادامه با ما همراه باشید.

1 – ابتدا اپلیکیشن یوتیوب را اجرا کرده و سپس بر روی تصویر کاربری خودتان بر روی بالا سمت چپ ضربه بزنید. مطمئن باشید که حساب کاربریتان می‌باشد چرا که در غیر اینصورت لازم است تا به آن لاگین شوید.

2 – سپس به تنظیمات اپلیکیشن رفته و وارد بخش Notifications شوید.

3 – در اینجا لیستی از گزینه‌ها را مشاهده می‌کنید که مربوط به بخش نوتیفیکیشن‌ها یا هشدار‌های برنامه می‌باشند. کافیست گزینه Recommended videos را به حال غیرفعال درآورید تا از شر ویدیوهای پیشنهادی خلاص شوید.

youtube-android-settings

حالا دیگر ویدیو‌ها به صورت کاملاً اتفاقی برای مشاهده شما به نمایش درخواهند آمد.

منبع cnet
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد