فلای تودی

معرفی یک شخصیت جدید در Street Fighter 5 با نام Necalli

به تازگی اعلام شده که کمپانی کمپکام قصد دارد یک شخصیت کاملا جدید را به سری Street Fighter اضافه کند. این مبارز جدید که Necalli نام دارد در بازی Street Fighter 5 حضور خواهد داشت.

البته کمپکام دیروز اعلام کرده بود که بازی Street Fighter 5 از 16 شخصیت مختلف بهره خواهد برد که 12 تای آن ها در عنوان های قبلی این سری حضور داشته اند و 4 شخصیت جدید نیز در این بازی برای اولین بار معرفی خواهند شد که با توجه به خبر امروز، Necalli یکی از این 4 شخصیت جدید خواهد بود.

Necalli جزو شخصیت های منفی Street Fighter 5 به حساب می آید و مبارزه با آن بسیار سخت و هولناک خواهد بود. ویژگی منحصر به فرد این شخصیت نیز حالتی به نام Super Saiyan می باشد که با ورود به این حالت موهای وی قرمز رنگ شده و بسیار قوی تر و ترسناک تر می شود.

Necalli Super Saiyanدر تصویر فوق هم Necalli در حالت Super Saiyan نشان داده شده است و با توجه به ویدیو هایی که از این شخصیت منتشر شده است، با ورود به این حالت ضربات وی آسیب بیشتری به حریف وارد می کند و چند ضرب های مهلکی را می تواند اجرا نماید.

در تریلری که کپکام از این شخصیت منتشر کرده است، بیشتر ضربات اجرا شده توسط او با دست و پا بوده و به نظر می رسد از ویژگی های پرتابی زیادی استفاده نخواهد کرد. همچنین Necalli جزو شخصیت های charge-back نیز نخواهد بود.

بازی Street Fighter 5 قرار است در بهار سال آینده میلادی برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و PC منتشر شود و تا آن زمان شخصیت های جدید این سری توسط کپکام معرفی خواهند. با این حال در زمان عرضه این بازی ممکن است شخصیت های جدید همگی در دسترس نبوده و به مرور زمان در قالب DLC هایی به نسخه اولیه اضافه شوند.

attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد