قاصدک 24

تلگرام به زودی امکان مخفی کردن اسپویلرها را فراهم می‌کند!

تلگرام در تلاش برای غلبه بر واتساپ، مجموعه ویژگی‌های خود را روز به روز گسترده‌تر کرده و در حال حاضر به عنوان یکی از ایمن‌ترین برنامه‌های پیام‌رسان دنیا شناخته می‌شود. این پیام‌رسان در ادامه افزودن قابلیت‌های جدید، اکنون در حال آزمایش یک ویژگی منحصربه‌فرد است که احتمالاً از انجمن ردیت (Reddit) الهام گرفته شده است. این ویژگی به شما امکان می‌دهد اسپویلرها (پیام‌های لو دهنده داستان فیلم‌ها) را در چت‌های خود پنهان کنید! با دیجی رو همراه باشید.

یکی از کاربران ردیت اوایل این هفته متوجه شد، تلگرام در حال آزمایش یک ویژگی منحصربه‌فرد برای مخفی کردن اسپویلرها است. این ویژگی امکان پنهان کردن پیام‌های حساس را به راحتی مهیا می‌کند و به دریافت کنندگان پیام این اجازه را می‌دهد که آن را از حالت مخفی خارج کرده و بخوانند یا اینکه نادیده بگیرند. در تصویر متحرک زیر می‌توانید نحوه کار این ویژگی جالب را مشاهده کنید.

مخفی کردن اسپویلرها در تلگرام

با اضافه شدن این ویژگی جدید به تلگرام، هر زمان که خواستید پیامی حاوی اسپویلر ارسال کنید، می‌توانید بر روی پیام لمس طولانی کرده و سپس از منوی باز شده گزینه Spoiler را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه، متن شما به صورت شطرنجی در خواهد آمد و هر شخصی که بخواهد آن را بخواند باید حتماً‌ بر روی پیام لمس کند تا نوشته ظاهر شود.

با این حال، هنوز چند چیز نامشخص هستند. آیا تلگرام این قابلیت را هم برای مکالمات فردی و هم چت‌های گروهی فعال خواهد کرد؟ آیا می‌توان تصاویر و سایر فایل‌های رسانه‌ای را هم قبل از ارسال، به عنوان اسپویلر معرفی و مخفی کرد؟ در واقع، همیشه قرار نیست اسپویلر به صورت متن باشد، برخی اوقات یک تصویر می‌تواند اطلاعات بسیار مهمی از داستان یک فیلم، بازی یا هر محتوای دیگری را لو دهد. این جزئیات در حال حاضر مبهم هستند و باید منتظر ماند و دید در به‌روزرسانی‌های آتی تلگرام این ویژگی اضافه می‌شود یا نه.

منبع beebom
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها