آپدیت جدید تلگرام منتشر شد؛ پلیر جدید، اشتراک زنده موقعیت و وعده اضافه شدن زبان فارسی

نسخه 4.4 نرم افزار پیام رسان تلگرام منتشر شد. در این نسخه علاوه بر بهبود این اپلیکیشن، ویژگی‌ها جدیدی به آن اضافه شده که در ادامه آنها را معرفی خواهیم کرد.

پلیر جدیدی به تلگرام اضافه شده که پخش موسیقی‌ها در این پیام رسان را آسان تر و جذاب تر کرده است. دیگر ویژگی جدید اضافه شده موقعیت زنده (live location) می‌باشد که این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا موقعیت فعلی خود را به صورت زنده به دوستان خود در گروه ها و چت های شخصی اطلاع دهند.

ویژگی های نسخه 4.4 تلگرام

اگر در یک گروه باشید و دوستانتان موقعیت خود را ارسال کنند، پس از باز کردن نقشه، موقعیت تمام افرادی که لوکیشن خود را ارسال کرده اند به صورت همزمان در نقشه خواهید دید. که این قابلیت جذابی است که می‌تواند کاربردهای زیادی داشته باشد.

مدیران گروه‌ها می‌توانند با جستجوی عبارت “Admin” تمام مطالبی که توسط ادمین ها در گروه قرار گرفته را مشاهده نمایند. همچنین ادمین‌ها می‌توانند تعیین کنند اعضای جدید سوپر گروه‌ها تا چه اندازه از مطالب پیشین گروه را مشاهده کنند.

مورد آخر مربوط به اضافه شدن زبان‌های جدید به تلگرام است. با اضافه شدن زبان‌های فرانسوی، اندونزی، مالزی، روسی و اوکراینی تعداد زبان های این پیام رسان به 13 رسید. همچنین عنوان شده زبان فارسی نیز به زودی به تلگرام اضافه خواهد شد و احتمالا در آپدیت بعدی شاهد اضافه شدن زبان فارسی به تلگرام باشیم.

تمام تغییرات عنوان شده در هر دو سیستم عامل آی او اس و اندرود اعمال شده و کاربران می‌توانند جدیدترین نسخه تلگرام را هم اکنون از آیتونز و گوگل پلی از طریق لینک‌های زیر دانلود نمایند.

نام اپلیکیشن: تلگرام
قیمت: رایگان
سیستم عامل: اندروید، آی او اس
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها