بلیط هواپیما

بررسی اپلیکیشن پایش؛ حواس پرتی ها را از زندگی خود حذف کنید!

با گسترش استفاده از اینترنت نوع روابط میان افراد نیز تغییر کرده و بسیاری از ما مجبور به اتصال دائمی به اینترنت هستیم. اپلیکیشن‌های بی‌شماری وجود دارند که در هر زمانی یعنی حتی مواقعی که از تلفن همراه و تبلت اندرویدی خود استفاده نمی‌کنید نیز در حال فعالیت هستند و نه تنها بار پردازشی به دستگاه وارد می‌کنند که نتیجه آن مصرف بیشتر باتری است بلکه به‌طور پیوسته کوچک‌ترین رویدادها را از طریق اعلان‌ها به کاربران نمایش می‌دهند. امروز در دیجی رو قصد معرفی و بررسی یک اپلیکیشن ایرانی به نام پایش را داریم که به شما در مدیریت فعالیت اپلیکیشن‌ها و همچنین مدیریت اعلان‌ها کمک بسیاری خواهد کرد.

پایش اپلیکیشنی ایرانی و ساخت شرکت پیروزه بوده که هدف اصلی آن حذف حواس‌پرتی‌هایی است که در زمان نامناسب از طریق تلفن همراهتان ایجاد می‌شوند. بر روی بسیاری از تلفن‌های همراه فقط کافی است به اینترنت متصل شوید تا به‌طور پیوسته شاهد نمایش اعلان‌های اپلیکیشن‌های مختلف باشید. این اعلان‌ها را می‌توان در بیش از 90 درصد مواقع غیرضروری و مزاحم دانست اما چه راه حل‌هایی برای کنترل آنها وجود دارد؟

تصور کنید هرروز که وارد محیط کار خود می‌شوید و یا هرزمانی که می‌خواهید بر روی چیزی تمرکز داشته باشید بخواهید اعلان‌های تلفن همراه خود را به‌طور کامل متوقف کنید چندین راه پیش روی شماست اما ما به شما بهترین راه ممکن یعنی استفاده از اپلیکیشن پایش را پیشنهاد می‌کنیم. با پایش به‌راحتی و با تنها چند لمس می‌توانید برای بازه زمانی موردنظر خود نه تنها از اجرای اعلان‌ها جلوگیری کنید بلکه جلوی اجرای اپلیکیشن‌ها را نیز بگیرید.

برای استفاده از این اپلیکیشن ابتدا نیاز است تا دسترسی‌های لازم را به آن بدهید. پس از ورود به اپلیکیشن وارد صفحه نمایه‌ها خواهید شد که در حقیقت برنامه‌های زمانی برای مسدودسازی خودکار هستند. به‌عنوان‌مثال اگر هرروز از ساعت 8 تا 14 در محل کار خود هستید می‌توانید با ایجاد یک نمایه، روزها و ساعات کاری خود را مشخص کنید تا بین ساعت 8 تا 14 هیچ اعلانی به شما نمایش داده نشود و یا از اجرای اپلیکیشن ها جلوگیری شود.

ویژگی جلوگیری از اجرای اپلیکیشن ها برای افرادی که به دلیل وابستگی به اپلیکیشن هایی مانند شبکه‌های اجتماعی امکان تمرکز ندارند و هرچند دقیقه یک‌بار تلفن همراه خود را چک می‌کنند، بسیار مناسب است زیرا در ساعت مشخص‌شده به هیچ‌کس اجازه استفاده از اپلیکیشن را نخواهد داد. البته این گزینه انتخابی است و می‌توانید فقط اعلان‌ها را محدود کنید و اجازه دسترسی به اپلیکیشن ها را داشته باشید. یکی از استفاده‌های این ویژگی می‌تواند کاهش وابستگی به تلفن همراه و فضای مجازی باشد. شما از طریق پایش می‌توانید روزانه چندساعتی را به‌دور از تلفن همراه به فعالیت‌های مفیدتر بپردازید.

اپلیکیشن پایش دارای رابط کاربری روان و زیبایی است که واقعاً برای یک اپلیکیشن با حجم تنها 2.6 مگابایت بی‌نظیر است. حتی  شما به‌راحتی می‌توانید بر روی دستگاه‌های قدیمی اندروید نیز پایش را نصب و استفاده کنید اما برای استفاده از تمام قابلیت‌های آن لازم است نسخه اندروید دستگاه شما 4.3 و بالاتر باشد. استفاده از پایش ساده است و پیچیدگی خاصی برای کاربران نخواهد داشت عملکرد آن نیز مثال‌زدنی است و طی استفاده چند روزه‌ای که از این اپلیکیشن داشتیم هیچ خطایی در عملکرد آن رخ نداد. اما یک مورد که دوست داشتیم در پایش مشاهده کنیم امکانی برای مسدود کردن تبلیغات در اپلیکیشن ها بود.

اگر تابه‌حال زمانی که به اینترنت متصل هستید اپلیکیشن‌ها و بازی‌های رایگان را اجرا کرده باشید در درصد بالایی از آن‌ها حتماً تبلیغات ویدیویی و یا بنری را مشاهده کرده‌اید. این نوع تبلیغات که به‌نوعی اجباری نیز می‌باشد و از داخل اپلیکیشن‌ها راهی برای مسدود کردن آن‌ها به‌جز پرداخت وجه نیست در اکثر مواقع مزاحم استفاده از اپلیکیشن ها نیز هستند و گاهی برای هر استفاده کوچکی باید شاهد تبلیغات ویدیویی بدون امکان رد کردن باشید. امیدواریم توسعه‌دهنده این اپلیکیشن در به‌روزرسانی‌های آینده امکان مسدود نمودن این‌گونه تبلیغات و همچنین پیامک‌های تبلیغاتی را نیز فراهم کند.

اگر مشکلی در اپلیکیشن پایش مشاهده می‌کنید و یا حتی پیشنهادی جهت بهبود اپلیکیشن دارید می‌توانید آن‌ها را از طریق بخش درباره ما به‌صورت بازخورد ارسال کنید. همچنین دو راه مستقیم برای ارتباط با توسعه‌دهنده نیز در این بخش در اختیار شما است و می‌توانید پیام‌های خود را از طریق تلگرام و یا تماس با شماره توسعه‌دهنده نیز انتقال دهید.

نمی‌توان گفت این اپلیکیشن برای شخص خاصی کاربرد ندارد. همه ما زمان‌هایی را نیاز داریم که بر روی کاری متمرکز شویم و یا حتی فقط بخواهیم با خودمان خلوت کنیم. بنابراین پایش را می‌توان به هرکسی توصیه کرد. اپلیکیشن پایش کاملاً رایگان است اما با پرداخت درون اپلیکیشنی می‌توانید نسخه ویژه آن را دریافت کنید که امکانات ویژه‌ای را در اختیار شما قرار خواهد داد. شما می‌توانید از طریق کافه بازار و این لینک پایش را دریافت و استفاده کنید.

90%

پایش اپلیکیشنی ایرانی است که هدف اصلی آن حذف حواس‌پرتی‌هایی است که در زمان نامناسب از طریق تلفن همراهتان ایجاد می‌شوند. استفاده از این اپلیکیشن می تواند ساعاتی با آرامش و بدون حواس‌پرتی از طرف تلفن‌های همراه برای شما به‌همراه داشته باشد.

  • رابط کاربری و سادگی استفاده
  • کارایی و عملکرد صحیح در دستگاه‌های قدیمی
  • پشتیبانی از اپلیکیشن‌ها
  • میزان استفاده از منابع سیستمی
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها