پنل های خورشیدی جدید Tesla سقف شما را زشت نمی کند

در حالت ایده آل، Tesla ترجیح می دهد شما کاملاً یک سقف جدید داشته باشید که در نقش یک پنل خورشیدی بزرگ هم عمل می کند. اما اگر به هر دلیلی نمی توانید یا نمی خواهید به این سمت بروید، این شرکت اکنون یک راه جایگزین به شما پیشنهاد می دهد: پنل های خورشیدی سنتی که روی سقف موجود شما سوار می شوند.

این شرکت بی سر و صدا پنل های جدیدش را در قسمت Energy وبسایت خود قرار داد که آخر هفته‌ی گذشته توسط Electrek رویت شد.

البته که اگر این محصول از محصولات دیگر موجود در بازار متفاوت نبود نمی توانست متعلق به Tesla باشد. در این مورد، پنل ها دارای طراحی کم ارتفاع و صاف و براق بدون هیچ قسمت فلزی مشخصی که روی پنل ها باشد

اگر شما معرفی سقف خورشیدی این شرکت را که توسط Elon Musk که اکتبر 2016 انجام شد به خاطر بیاورید، مدیر Tesla روی ظاهر این پنل ها تاکید کرد، و مدعی شد که زشت بودن پنل های خورشیدی دلیل بزرگی برای این است که صاحب خانه ها نمی خواهند دنبال انرژی خورشیدی بروند.

این پنل های خورشیدی جدید شاید به زیبایی یک سقف خورشیدی کامل نباشد، اما خیلی شیک به نظر می آیند.

پنل های خورشیدی جدید Tesla سقف شما را زشت نمی کند

به غیر از این ها اطلاعات خیلی کمی درباره‌ی این پنل ها در وبسایت Tesla موجود است البته به جز اینکه آن ها باتری های خانگی این شرکت به نام Powerwall را ترکیب جدایی ناپذیر این پنل ها می دانند.

با این حال Electrek نکات ریزی درباره‌ی این محصول جدید فهمیده است. این پنل ها که مخصوصاً توسط پاناسونیک ساخته شده اند، تابستان امسال در Gigafactory 2 شرکت Tesla وارد تولید می شوند. Tesla در وبسایت خود می گوید:

“این سلول های 325 واتی استاندارد صنعتی  دوام و طول عمر را افزایش می دهند.”

چند هفته پیش، Musk اعلام کرد که قطعه های سقف خورشیدی این شرکت در ماه آوریل قابل پیش سفارش خواهند بود، ولی تاریخ دقیقی گفته نشد. همچنین صحبتی درباره تاریخ موجود بودن پنل های خورشیدی جدید نشده است.

منبع mashable
مطالب پیشنهادی
guest
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها