آی پینز

انتشار اولین تریلر از فیلم جدید بتمن [تماشا کنید]

مت ریوز (Matt Reeves)، نویسنده و کارگردان فیلم جدید بتمن از اولین تریلر این فیلم در روز پایانی رویداد DC FanDome رونمایی کرد.

این تریلر بیشتر تمرکز خود را بر حضور ریدلر (با بازی پل دانو) گذاشته است که ظاهراً باز هم نقشه‌های شومی برای بتمن و کمیسر گوردون (با بازی جفری رایت) در سر دارد. همچنین زن گربه‌ای (Catwoman) هم در نمایی از تریلر دیده می‌شود و نقش آفرینی آن را زوئی کراویتز بر عهده داشته است. در این تریلر، برای اولین بار رابرت پتینسون را به شکل تمام و کمال در لباس بتمن و حین رانندگی بت موبیل مشاهده می‌کنیم. در بخش‌هایی هم که مبارزات بتمن را به تصویر کشیده‌اند، هیجان زیادی دیده می‌شود و این مبارزات تن به تن سریع‌تر، خشن‌تر و مرگبارتر از همیشه به نظر می‌رسند.

رابرت پتینسون در نقش بتمن
رابرت پتینسون برای اولین بار در نقش بتمن ظاهر شده است.

بر اساس گفته‌های مت ریوز، فیلم جدید بتمن قرار نیست داستان این ابرقهرمان را از ابتدا آغاز کند، بلکه وقایع فیلم از سال دوم ظهور بتمن آغاز می‌شود؛ زمانی که در آن بتمن و چند شخصیت اصلی سری مانند ریدلر، زن گربه‌ای و پنگوئن (با بازی کالین فارل) هنوز در ابتدای کار خود هستند. بتمن در کنار تلاش برای بازگرداندن دوباره آرامش به شهر گاتهام، به دنبال ریشه‌یابی فساد در سطح شهر و پی بردن به نقش احتمالی خانواده بسیار ثروتمند و قدرتمند وین در این رابطه است.

در طی ماه‌های اخیر و به دنبال شیوع جهانی ویروس کرونا، تولید بتمن هم متوقف شده بود و قرار است از اوایل ماه سپتامبر فیلم‌برداری آن مجدداً آغاز شود. به گفته ریوز تاکنون تنها 25 درصد از مراحل فیلم‌برداری این عنوان انجام شده و به همین دلیل نیز اکران فیلم از ماه ژوئن 2021 به اکتبر همان سال موکول شده است.

منبع variety
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها