فلای تودی

تصاویر احتمالی از پنل جلوی سامسونگ گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس به بیرون درز کرد

طبق آخرین شایعات منتشر شده، گوشی های سامسونگ گلکسی اس 8 (Samsung Galaxy S8) و گلکسی اس 8 پلاس (Samsung Galaxy S8 Plus) ماه آینده در MWC بارسلونا به صورت خیلی محدود به نمایش گذاشته می شوند و در تاریخ 29 مارس به صورت عمومی معرفی خواهند شد. این گوشی ها اولین محصولات مهم سامسونگ خواهند بود که بعد از اتفاقات مربوط به گلکسی نوت 7 معرفی می شوند. گفته شده که این گوشی ها در هفدهمین هفته سال، یعنی بین 24 تا 30 آوریل با قیمت پایه 849 دلار وارد بازارها خواهند شد.

S8 Front panelدر تصاویری که به تازگی منتشر شده دو پنل که به نظر می رسد یکی از آنها 5.7 اینچی و دیگری 6.2 اینچی است مشاهده می شود. گفته شده که این پنل ها متعلق به گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس هستند. همانطور که در این تصاویر دیده می شود هر دو پنل دارای گوشه های منحنی هستند. به این ترتیب می توانیم مطمئن باشیم که هیچ کدام از مدل های گلکسی اس 8 با صفحه نمایش تخت عرضه نمی شود. همچنین اندازه بسیار کوچک قاب در گوشه های این پنل ها قابل مشاهده است.

البته اطلاعات مربوط به تاریخ عرضه، قیمت و عکس هایی که تاکنون از این گوشی منتشر شده هنوز هیچ کدام به صورت رسمی از سوی سامسونگ مورد تایید قرار نگرفته اند.

منبع PhoneArena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها