در مراسم The Game Awards 2019 تعداد 15 بازی جدید معرفی خواهد شد

کسانی که بازی‌های ویدیویی و حواشی پیرامون آن را به صورت جدی دنبال می‌کنند، حتماً اطلاع دارند که مراسم جوایز سالانه بازی‌های ویدیویی به نام The Game Awards 2019 تا چند روز دیگر و در تاریخ 13 دسامبر (22 آذر) برگزار خواهد شد. علاوه بر اینکه در این مراسم بهترین بازی سال و برترین‌های دنیای بازی در سبک‌ها و حوزه‌های مختلف معرفی خواهند شد، همانند هر سال تعدادی از بازی‌های آینده نیز برای اولین بار به نمایش درخواهند آمد. جف کیلی (Geoff Keighley) مجری و بنیان‌گذار این مراسم به تازگی در ویدیویی اعلام کرده که قرار است 15 عنوان جدید در The Game Awards 2019 معرفی شوند. با دیجی رو همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

آقای کیلی پیش از این نیز در جریان Reddit AMA (پرسش و پاسخ کاربران با افراد سرشناس در شبکه اجتماعی ردیت) بحث‌های مختلفی را پیرامون مراسم برترین‌های امسال مطرح کرده و گفته بود:

ما مجموعه‌ای از بازی‌های جدید را داریم که در مراسم امسال معرفی خواهند شد. اگر می‌خواهید حرف جدیدی بشنوید باید بگویم که امسال شاهد رونمایی حدود ده بازی جدید خواهیم بود. مثل همیشه، در اینترنت اطلاعات غلطی در رابطه با عناوینی که قرار است معرفی شوند، منتشر شده … اما مطمئناً خواندن آن‌ها سرگرم کننده است … و البته هیچ برنامه ای برای رونمایی از رزیدنت اویل 3 وجود ندارد. بسیاری از این اطلاعات فاش شده کاملاً اشتباه است. تاکنون هیچ چیزی در مورد نمایش امسال ما فاش نشده است.

اینکه جف کیلی گفته هیچ چیزی از نمایش امسال The Game Awards فاش نشده، نکته بسیار خوشحال کننده‌ای است؛ چون هنوز هم می‌توانیم به شگفت‌زده شدن در این رویداد امیدوار باشیم. خوشبختانه زمان زیادی تا برگزاری این رویداد جذاب باقی نمانده و تا کمتر از یک هفته دیگر پاسخ تمام سؤالات خود را دریافت کرده و البته برترین بازی سال 2019 را هم خواهیم شناخت.

منبع windowscentral
مطالب پیشنهادی
guest
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها