اچ تی سی یو (Ocean) در 16 می معرفی خواهد شد [تماشا کنید]

اچ تی سی یو (Ocean) در 16 می معرفی خواهد شد [تماشا کنید]

به نظر می‌رسد که اچ تی سی ظرافت بسیار بالایی در طراحی گوشی جدید خود به خرج داده است. ما دعوت‌نامه‌ای دریافت کرده‌ایم که در آن زمان و ساعت رونمایی از گوشی پرچمدار اچ تی سی یو (Ocean) نوشته شده است.

بیایید به چیزهایی که در این ویدئو کوتاه نشان داده می‌شود، نگاهی بیاندازیم. اولین چیز لبه‌های حساس به لمس این دستگاه است که بسیار جالب هستند. آن همراه با نام U است، نامی که پیش از این بر روی گوشی‌های یو اولترا و یو پلی نیز بود. اما تفاوت این مدل با مدل‌های قبلی گرد شدن بیشتر لبه‌ها و حساس بودن آن‌ها به لمس است.

اگر شما تصوری از آنچه که درباره‌اش صحبت شد ندارید، بهتر است با هم خبرهای قبلی را مرور کنیم: اچ تی سی یو احتمالا اولین نمونه از گوشی‌های هوشمند خواهد بود که سنسورهای خازنی را در لبه‌های گوشی تعبیه کرده که حرکات کاربران بر روی آن را تشخیص خواهد داد.

این ویژگی در موقعیت‌های مختلفی مانند شبیه‌سازی دکمه اختصاصی دوربین (به گونه‌ای که برای عکس گرفتن فقط آن دکمه را روی لبه دستگاه لمس کنید) یا انتقال یک نرم‌افزار به مکان دلخواه بر روی لبه، مانند امکانی که در گلکسی اس 7 ادج وجود دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اچ تی سی این تیزر ویدئویی را در وبسایت و توییتر خود قرار داده است:

گوشی اچ تی سی یو حدود یک ماه دیگر و در تاریخ 16 می رونمایی خواهد شد، با توجه به شایعات، این گوشی بسیار جذاب خواهد بود. این رویداد در ساعت 2 ظهر به وقت تایوان، 2 صبح به وقت نیویورک و 7 صبح به وقت لندن برگزار خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar