ساعت هوشمند هواوی در MWC معرفی خواهد شد

هواوی در کنفرانس جهانی موبایل (MWC) که اواخر همین ماه در بارسلونا اسپانیا برگزار میشود، حضور دارد و دو گوشی هوشمند جدید که بسیاری از افراد منتظرشان بودند را معرفی خواهد کرد. گفته شده که هواوی پی 10 (Huawei P10) و هواوی پی 10 پلاس (Huawei P10 Plus) در MWC 2017 به نمایش درمی‌آیند، اما به تازگی خبری منتشر شده مبنی بر اینکه گجت دیگری نیز توسط هواوی معرفی خواهد شد. ریچارد یو (Richard Yu) مدیرعامل هواوی در پستی که در شبکه اجتماعی چینی ویبو منتشر کرده به کاربران اطلاع داده که هواوی واچ 2.0 (Huawei Watch 2.0) در این نمایشگاه معرفی خواهد شد.

از آخرین باری که هواوی یک ساعت هوشمند معرفی کرده مدت زمان زیادی گذشته است و خیلی از دوستداران این برند چینی بی صبرانه منتظر ساعت جدید هواوی هستند. جزئیات بیشتری از این ساعت منتشر نشده و هیچ اطلاعاتی در مورد شکل و مشخصات فنی آن در دسترس نیست.

البته این ساعت بصورت پیش فرض دارای سیستم عامل اندروید ویر 2.0 (Android Wear 2.0) خواهد بود. ریچارد یو نیز هیچگونه اطلاعات بیشتری در مورد این گجت منتشر نکرده است. البته در پستی که یو در حساب ویبو خود ارسال کرده، تصویر فردی وجود دارد که در حال دویدن است و به ساعت هوشمند خود نگاه میکند.

huawei-watchدر این تصویر تبلیغاتی عبارت “ساخته شده برای نفوس آزاد” یا Made for free spirits به چشم میخورد و احتمالا نشان دهنده این مطلب است که ساعت جدید هواوی برای افرادی طراحی شده که فعالیت‌های زیادی دارند. پیش از این در خبرها داشتیم که در هواوی واچ 2 قابلیت استفاده از سیمکارت‌های eSIM وجود دارد و از ارتباطات موبایلی پشتیبانی می‌کند. اما هیچ کدام از این اطلاعات هنوز توسط هواوی تایید نشده است و تنها می‌توانیم منتظر باشیم تا این ساعت هوشمند بالاخره در هفته پایانی ماه فوریه معرفی شد.

منبع Ubergizmo
loading...
مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.