فاش شدن تصاویری از گوشی وان پلاس 7 تی پرو

شایعاتی مطرح شده مبنی بر اینکه شرکت وان پلاس در حال آماده کردن گوشی‌هایی تحت برند T می‌باشد. طبق گفته افشاگری به نام مکس  جی، معرفی نسخه بعدی وان پلاس تی واقعیت دارد. این خبر بدان معناست که هر دو وان پلاس 7 تی و وان پلاس 7 تی پرو اواخر امسال معرفی و عرضه خواهند شد. با این حال، این احتمال وجود دارد که فقط نسخه وان پلاس 7 پرو ارتقا یابد. جزئیات مربوط به تغییرات در این نسخه‌ها فاش نشده اما احتمالا بزرگترین گزینه ارتقا را در بخش پردازنده ببینیم.

وان پلاس 7 و وان پلاس 7 پرو هر دو با اسنپدراگون 855 روانه بازار شدند و پیش بینی‌ اولیه این بود که هر دو مدل جایگزین همان تراشه را به ارث ببرند. در اواسط ماه ژوئیه، شرکت کوالکوم پردازنده اسنپدراگون 855 پلاس گیم محور را معرفی کرد و مطمئناً تعجبی نخواهد داشت که شاهد استفاده از آن در سری وان پلاس 7 تی باشیم.

وان پلاس 7 تی پرو احتمالا شبیه به نسخه‌های قبل خواهد بود

وان پلاس 7 تی پرو

عکس‌های جدیدی ابتدا در شبکه اجتماعی منتشر شد و مکس جی مدعی بود که این تصاویر نمونه اولیه وان پلاس 7 تی پرو را نشان می‌دهند. مانند پرچمداری که قرار است جایگزین آن شود، گوشی هوشمند جدید دارای صفحه نمایشی با لبه خمیده و بزرگ است که در آن هیچ ناچ و بریدگی برای تعبیه دوربین دیده نمی‌شود. با این حال، در این مرحله مشخص نیست که آیا تغییراتی در اندازه حاشیه‌ها یا سیستم دوربین پاپ آپ ایجاد شده یا نه زیرا تصویری که از دستگاه گرفته یک محافظ بزرگ دارد که عناصر طراحی را پنهان می‌کند. طبق اطلاعاتی که مکس جی ارائه داد دستگاه مورد نظر در واقع “نمونه قدیمی” است. طبق پیش بینی‌ها نمونه‌های جدیدتر با شناسه کارمندان روی صفحه وجود دارد بنابراین ممکن است که در نمونه‌های جدید برخی تغییرات فیزیکی یا خارجی انجام شده باشد. اما با در نظر گرفتن این مسئله که این گوشی پرچمدار تا اوایل نوامبر معرفی خواهد شد، طراحی وان پلاس تی 7 پرو نباید با طراحی نهایی تفاوت زیادی داشته باشد.

اگرچه تصویری از پشت قاب وان پلاس 7 تی پرو گرفته نشده اما پیش بینی می‌شود که این شرکت به همان دوربین های سه گانه که در مدل معمولی به کار رفت اکتفا کند. اگرچه برای رقابت در بازار، برخی به روز رسانی‌ها که عملکرد کلی دوربین را بهبود می‌بخشد انتظار می‌رود. در کنار این‌ها، دوربین سلفی این گوشی ممکن است بهبود یابد. همچنین ممکن است پیکربندی‌های دیگری برای حافظه داخلی از جمله گزینه جدید رم 12 گیگابایت و حافظه داخلی 512 گیگابایتی برای رقابت با گوشی‌هایی مانند گلکسی نوت 10، بهبود عمر باتری و اندروید کیو مستقیماً در کنار آخرین نسخه سیستم عامل او اس اکسیژن در نظر گرفته شود. یکی دیگر از موارد دیگر ممکن است استفاده از شامل شارژ بی سیم باشد که مدت زیادی است مشتریان تقاضای آن را داشته‌اند.

تاریخ انتشار و قیمت وان پلاس 7 تی پرو

با توجه به تاریخ‌های قبلی معرفی، برآورد می‌شود که هر دو وان پلاس 7 تی و وان پلاس 7 تی پرو، سه شنبه 29 اکتبر معرفی و در جمعه اول نوامبر عرضه شوند. در رابطه با هزینه‌ها، وان پلاس به طور معمول قیمت های خود را 20 تا 30 دلار در هر نسل افزایش می‌دهد. این بدان معنی است که قیمت وان پلاس 7 تی پرو ممکن است با 699 دلار در ایالات متحده شروع شود در حالی که وان پلاس 7 تی معمولی احتمالا هزینه‌ای بیش از 579 یورو در اروپا خواهد داشت.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها