هواوی میت 30 پرو به دوربین 40 مگاپیکسلی و حالت فیلمبرداری Pro مجهز خواهد بود؟

هواوی روی خلق تجربه‌های پیشرفته در زمینه دوربین در گوشی‌های  پرچمدار خود سرمایه گذاری زیادی کرده و هووی میت 30 پرو احتمالاً با ارائه دو دوربین اصلی 40 مگاپیکسلی و حالت فیلمبرداری “Pro” این روند را ادامه خواهد داد.

طبق اطلاعات جدید فاش شده، دوربین اصلی هواوی میت 30 پرو همان دوربین 1 یا 1.55 اینچی 40 مگاپیکسلی با آرایش پیکسلی RYYB که در P30 Pro دیدیم به همراه یک دوربین 1 یا 1.7 اینچی 40 مگاپیکسلی برخوردار خواهد بود که ممکن است پشت یک لنز با زاویه دید گسترده با میدان دید 120 درجه ای تعبیه شود اما این همه چیز نیست، گفته می شود که میت 30 پرو  یک دوربین تله‌فوتوی 8 مگاپیکسلی با زوم اپیتیکال 5 برابر هم دارد که احتمالاً در حالت ترکیبی زوم آن نیز دو برابر خواهد شد.

بر اساس ادعای یکی از افشاگران، هواوی قصد دارد در میت 30 پرو تمرکز خود را نه تنها روی دوربین بلکه روی ضبط ویدئو و فیلمبرداری هم بگذارد. گوشی‌های اخیر هواوی به لطف نوآوری هایی مانند دوربین پریسکوپ پی 30 پرو و حالت شب فوق العاده، از نظر عکاسی عملکردی شگفت‌انگیز داشته‌اند اما به نظر می‌رسد این شرکت سرمایه گذاری چندانی روی بخش فیلمبرداری و ضبط ویدئو نداشته است و این روند احتمالا در میت 30 پرو و با ویژگی های شایعه شده درباره Cine Lens تغییر کند. ما هنوز نمی‌دانیم این ویژگی چیست. اما گویا این شرکت روی یک حالت ویدیویی جدید، بهبود یافته و توسعه یافته برای میت 30 پرو کار می‌کند و احتمالاً با یک برنامه اختصاصی ویرایش ویدیو نیز همراه خواهد بود. اگر چنین چیزی صحت داشته باشد، پیش بینی می‌شود ویژگی مانند حالت ” Manual Video ” ال جی را در این گوشی مشاهده کنیم که به شما امکان کنترل دقیق‌تری روی فوکوس، میزان نوردهی، سرعت شاتر و سایر تنظیمات را می‌دهد.

هواوی میت 30 پرو در یک رویداد در کنار مدل پایه میت 30 و احتمالا یک نسخه ایکس بزرگتر اواسط ماه اکتبر امسال معرفی خواهد شد.

منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها