سه گوشی جدید از سری گلکسی جِی به زودی عرضه خواهند شد

یک ماه پس از ثبت نام‌های تجاری گلکسی جِی 3 استار (Galaxy J3 Star) و گلکسی جِی 7 استار (Galaxy J7 Star)، سامسونگ دو پتنت دیگر را نیز به نام خود ثبت کرد. غول کره‌ای دنیای تکنولوژی، به تازگی موفق شده تا امتیاز استفاده از نام‌های تجاری گلکسی جِی 3 اربیت (Galaxy J3 Orbit) و گلکسی جِی 7 کراون (Galaxy J7 Crown) را در اداره ثبت اختراعات و علامت‌های تجاری ایالات متحده (USPTO) به نام خود به ثبت برساند.

در همین حین، گوشی گلکسی جِی 8 (مدل 2018) هم که شایعات زیادی پیرامون آن منتشر شده، بیش از پیش به زمان عرضه خود نزدیک شده است و به زودی در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت. این گوشی هوشمند که از اتصال تحت باندهای a/b/g/n پشتیبانی می‌کند، به احتمال زیاد مجهز به چیپ پردازشی هشت هسته‌ای اگزینوس 7870 سامسونگ خواهد بود.

Samsung Galaxy J phones  600x339 - سه گوشی جدید از سری گلکسی جِی به زودی عرضه خواهند شد

سامسونگ در چند وقت اخیر سعی کرده تا سری محصولات گلکسی جِی را بیش از پیش توسعه دهد و از همین رو شاهد اضافه شدن تعداد مدل‌های جدید در این سری هستیم. یک ماه پیش گوشی گلکسی جِی 2 پرو به صورت رسمی معرفی شد و در حال حاضر هم نتایج بنچمارک گلکسی جِی 4 و گلکسی جِی 6 منتشر شده و به زودی شاهد رونمایی این گوشی‌ها نیز خواهیم بود.

در حال حاضر به غیر از ثبت نام‌های تجاری گلکسی جِی 3 اربیت و گلکسی جِی 7 کراون، هیچ اطلاعات دیگری راجع به آن‌ها ارائه نشده، اما انتظار داریم این گوشی‌ها به صورت پیش فرض مجهز به سیستم عامل اندروید اوریو بوده و از یکی از چیپ‌های پردازشی سری اگزینوس سامسونگ استفاده کنند. البته همه این‌ها با یک قیمت بسیار مقرون به صرفه در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت، زیرا مشخصه اصلی محصولات سری گلکسی جِی، قیمت مناسب آن‌ها است.

منبع gsmarena

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.