۵ وبینار برتر وبسایت مبنا لینوکس سال ۲۰۱۶

امسال وبینارهای زیادی درباره لینوکس بر روی وب‌سایت مبنای لینوکس از سخت‌افزار شبکه مجازی تا مایکروسافت آژور، امنیت شبکه و نرم‌افزار خودرو منبع باز قرار گرفت که باعث شد افراد زیادی از سراسر جهان به عضویت این وب‌سایت درآیند. در زیر ۵ وبینار برتر سال ۲۰۱۶ که ارزش دیدن را دارد برایتان قرار دادیم.

۱) شروع کار با OpenStack: در این وبینار شما با نرم‌افزار رایانش ابری به نام OpenStack آشنا می‌شوید که امروزه بسیاری از شرکت‌های کوچک و بزرگ از آن استفاده می‌کنند و این ویدیو آزمایشی سوالاتی همچون، چگونه کار را با آن شروع کنید و این نرم‌افزار قادر به حل کردن چه مشکلاتی هست؟ یا آیا ارزش دارد که از آن استفاده کنید؟ را جواب می‌دهد.

۲) دلیلی برای معذرت وجود ندارد: چرا امروزه شما به گواهی احتیاج دارید: بر اساس گزارش موقعیت‌های شغلی در منبع باز سال ۲۰۱۶، حدود ۷۶ درصد این شغل‌ها به دنبال کسانی هستند که گواهی و یا مدرک تحصیلی داشته باشند و در این وبینار سعی شده قدم به قدم برای شما توضیح دهد چرا داشتن گواهی یا مدرک مهم است.

۳) شروع کار با رزبری پای: ممکن است به دنبال خرید رزبری پای باشید ولی از ریزه‌کاریی‌‌های آن با خبر نباشید پس بهتر است قبل یا حتی بعد از خرید این ویدیو آزمایشی را ببینید.

۴) هایپرلجر: تکنولوژی‌های زنجیره بلوکی برای تجارت: گاهی اوقات شرکت‌های تجاری در معرض سرقت‌های آنلاین قرار می‌گیرند بنابراین می‌توان گفت با دانستن درباره هایپرلجر می‌توان شرکت یا استارت‌اپ خود را از خطرهای احتمالی در امان نگه داشت.

۵) ۵ امنیت برتر: چگونه لینوکس خود را از دست هکرها در امان نگه داریم؟: خیلی از کاربران لینوکس می‌دانند که سیستم‌های آنها احتمال خیلی کمی دارد که به ویروس آلوده شوند ولی قضیه زمانی جالب می‌شود که هکرها دیگر به دنبال ویندوز نیستند بلکه چالش‌برانگیزتر است اگر بتوانید به سیستم‌های لینوکس افراد رخنه کنید آن وقت است که می‌توانید به ابرکامپیوترها وارد شوید. پس دانستن اطلاعاتی درباره حفاظت از سیستم‌ عامل همیشه احتیاج است.

اگر مشتاق به یادگیری و دیدن این فیلم‌های آموزشی هستید می‌توانید در پرتال مربوطه ثبت‌نام کنید و با دادن ایمیل خود از دیگر جلسات آموزشی با خبر شوید.

منبع linux
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها