ترامپ از عرضه شبکه اجتماعی خود با نام TRUTH Social خبر داد!

گروه رسانه‌ای و فناوری ترامپ (Trump Media and Technology Group یا به اختصار TMTG) با انتشار بیانیه‌ای مطبوعاتی خبر داد که دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، به زودی شبکه اجتماعی خود با نام TRUTH Social را راه‌اندازی می‌کند.

نسخه بتا از شبکه اجتماعی جدید ترامپ قرار است ماه آینده عرضه شود و تنها برای کسانی که لینک دعوتنامه داشته باشند، در دسترس خواهد بود. در بیانیه مطبوعاتی آمده است که انتظار می‌رود نسخه نهایی این شبکه در سه ماهه اول سال 2022 عرضه شود.

پس از حوادث ابتدای سال که حامیان ترامپ با یورش به کنگره آمریکا سعی کردند مانع از تصویب نتایج انتخابات ریاست جمهوری شوند، دونالد ترامپ تقریباً از همه شبکه‌های اجتماعی حذف و اخراج شد. از همان زمان وی آزادی بیان در رسانه‌های اجتماعی آمریکا را زیر سؤال برده و وعده راه‌اندازی یک شبکه اجتماعی جدید را داده بود.

دونالد ترامپ

ترامپ در بیانیه امروز گفته:

من TRUTH Social و TMTG را برای مقابله با استبداد فناوری‌های بزرگ ایجاد کردم. ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که طالبان حضور گسترده‌ای در توییتر دارد، اما رئیس جمهور محبوب شما در آمریکا ساکت است.

بر اساس آنچه که در بیانیه آمده، برنامه TRUTH Social از طریق یک شرکت جدید عرضه خواهد شد که نتیجه ادغام گروه رسانه‌ای و فناوری ترامپ با شرکت Digital World Acquisition Corp است.

منبع techcrunch
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها