بخش تکنفره بازی آنچارتد 4 با 60 فریم در ثانیه اجرا نخواهد شد!

بازی آنچارتد 4 مطمئنا یکی از بهترین و مورد انتظار ترین بازی های تعطیلات سال نوی میلادی بود ولی متاسفانه عرضه این بازی تا اوایل سال 2016 به تاخیر افتاد. در نمایشگاه E3 2015 تریلری از گیم پلی بخش تک نفره این بازی نشان داده شد ولی اکنون اطلاعات بیشتری در خصوص این بخش و این که با چه نرخ فریمی اجرا خواهد شد منتشر شده است.

به گزارش وب سایت گیم اسپات، امروز شرکت ناتی داگ، سازنده این عنوان محبوب اقدام به انتشار دموی جدیدی از بخش تکنفره این بازی نمود و در کنار آن به برخی پرسش های مطرح شده پیرامون آن نیز پاسخ داد. این شرکت در پاسخ به سوالی در مورد نرخ فریم بازی اشاره کرده است که بخش تکنفره آنچارتد 4 بر روی نرخ فریم 30 فریم در ثانیه قفل شده است.

Uncharted-4-02توسعه دهندگان این بازی دلایلی را نیز برای این کار عنوان کرده اند و به عنوان مثال یکی از طراحان این بازی به نام آقای آنتونی نیومن (Anthony Newman) اعلام کرده که آن ها برای اینکه مطمئن شوند بازی در نهایت کیفیت و بدون مشکل ارائه خواهد شد، این تصمیم را اتخاذ کرده اند.

یکی دیگر از طراحان این بازی معتقد است قفل کردن نرخ فریم بازی بر روی عدد 30 بسیار بهتر از انتخاب نرخ فریم متغیر تا 60 فریم در ثانیه می باشد و نرخ فریم ثابت بهتر از یک مقدار متغیر خواهد بود.

اما شاید مهمترین دلیلی که بتوان برای این کار استودیوی ناتی داگ عنوان کرد این است که افزایش نرخ فریم به 60 فریم در ثانیه مستلزم صرف وقت و هزینه بیشتر برای بهینه سازی هر چه بیشتر محیط های مختلف بازی می باشد که با برنامه های این استودیو همخوانی ندارد.

بازی آنچارتد 4 در اوایل سال 2016 و به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.

منبع: attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد