بروزرسانی 2.55 کنسول پلی استیشن 4 عرضه شد

سونی بروزرسانی نسخه 2.55 کنسول پلی استیشن 4 را برای دانلود در دسترس قرار داد و دارندگان این کنسول هم اینک می توانند آن را نصب کنند.

اگر می پرسید که چه تغییراتی در این بروزرسانی اعمال شده است باید در جواب بگوییم که با نصب این بروزرسانی تغییر خاصی مشاهده نخواهد شد و تنها بهبود هایی جزئی در زمینه پایداری دستگاه را شامل می شود.

مهمترین ویژگی بیان شده برای این بروزرسانی جدید عبارت از:

“پایداری نرم افزاری سیستم در هنگام استفاده از برخی قابلیت ها و ویژگی های کنسول بهبود یافته است”

این بروزرسانی احتمالا پاسخی برای طولانی شدن روند تعیمرات شبکه PSN سونی می باشد که این هفته انجام شده و بیشتر از حد انتظار طول کشیده بود. برخی از کاربران در این مدت برای اتصال به فروشگاه پلی استیشن دچار مشکل بودند.

PlayStaion4-02سونی معمولا بروزرسانی های متعددی را برای بهبود پایداری پلی استیشن 4 ارائه می کند که این امر می تواند از این بایت که به مرور زمان با خطاهای کمتری در کار با کنسول مواجه خواهیم بود، خوشحال کننده باشد. البته با این حال سونی مسئولیتی در قبال مشکلات و باگ های بازی ها بر عهده نمی گیرد.

لازم به یادآوری است که این بروزرسانی، اجباری می باشد و قبل از این که به صورت آنلاین به اجرای بازی بپردازید باید آن را دانلود کنید. البته نکته خوشحال کننده اینجاست که این بروزرسانی حجم زیادی ندارد و روند نصب آن زود به پایان می رسد.

سونی معمولا تغییرات اساسی در بخش نرم افزاری کنسول خود را با بروزرسانی هایی که شمارنده اصلی آن ها تغییر می کند ارائه می نماید و با این روندی که سونی در پیش گرفته به نظر نمی رسد بروزرسانی نسخه 3.0 این کنسول تا قبل از پاییز عرضه شود.

مطمئنا کاربران کنسول پلی استیشن 4 بسیار مشتاق هستند تا تغییرات صورت گرفته در بروزرسانی 3.0 را مشاهده کنند و این در حالی است که شرکت رقیب، یعنی مایکروسافت قابلیت اجرای بازی های XBOX 360 در کنسول XBOX One را اواخر سال جاری به این کنسول اضافه خواهد کرد.

منبع: attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد