آی پینز

مدل‌های تقویت شده و ارزان قیمت نینتندو سوئیچ امسال عرضه می‌شوند؟

شایعاتی در چند وقت اخیر به گوش رسیده مبنی بر اینکه نینتندو امسال احتمالاً نسخه جدیدی از کنسول نینتندو سوئیچ را روانه بازار خواهد کرد. حال بر اساس یک گزارش جدید از وال استریت ژورنال، به نظر می رسد که این شایعات صحت داشته اند، زیرا این نشریه تائید کرده که ممکن است در اواخر سال جاری میلادی دو مدل جدید از کنسول سوئیچ در دسترس خریداران قرار بگیرد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

در این گزارش جدید اشاره شده که یکی از مدل های جدید احتمالاً نسخه ارتقا یافته ای از سوئیچ فعلی خواهد بود، در حالی که مدل دیگر به احتمال فراوان یک نسخه ارزان‌تر خواهد بود. اگر شایعات مطرح شده صحت داشته باشند، مدل ارزان قیمت سوئیچ ممکن است تنها به صورت دستی قابل استفاده بود و تمرکز اصلی آن بر قابل حمل بودن کنسول باشد. حتماً می دانید که نسخه های فعلی نینتندو سوئیچ هم به شکل یک کنسول دستی قابل استفاده هستند و هم با اتصال آن به داک مخصوص خود، می توان تصویری خروجی را در تلویزیون مشاهده کرده و همانند کنسول‌های خانگی با آن بازی کرد.

مدل‌های تقویت شده و ارزان قیمت نینتندو سوئیچ امسال عرضه می‌شوند؟

نینتندو پیش از این ساخت کنسول جدید را انکار کرده بود، اما مدیران این شرکت بعداً از موضع خود کوتاه آمدند و اظهار داشتند که آن‌ها همیشه مشغول کار بر روی سخت افزارهای جدید هستند و هر زمان که دستگاه جدیدی آماده شود، آن را معرفی خواهند کرد. اینکه منظور مدیران نینتندو نسخه جدید کنسول سوئیچ است یا خیر، هنوز مشخص نیست، اما همه شواهد و قرائن حکایت از ساخت مدل های جدید سوئیچ دارند.

هنوز در هیچ یک از منابع خبری به تاریخ عرضه احتمالی سوئیچ های جدید اشاره نشده، اما انتظار می رود که نینتندو کنسول های جدید خود را برای عرضه در تعطیلات پایان سال آماده کند تا به این وسیله فروش سوئیچ را نیز بهبود ببخشد.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها