تاریخ عرضه Watch Dogs Legion اعلام شد [E3 2019]

همان طور که پیش از این مشخص شده بود، امسال خبری از نسخه جدید اساسینز کرید نخواهد بود و از همین رو گمانه‌زنی‌های زیادی در رابطه با عرضه نسخه سوم واچ داگز (Watch Dogs) به جای آن مطرح شده بود. یوبی سافت صبح امروز در جریان کنفرانس خبری خود در نمایشگاه E3 2019 این موضوع را تأیید کرد و یک تریلر مفصل از گیم پلی بازی جدید تحت عنوان واچ داگز لیجن (Watch Dogs Legion) را نیز به نمایش گذاشت. در ادامه با ما همراه باشید.

اگر یکی از شخصیت‌های بازی کشته شود، از بازی حذف خواهد شد!

همان طور که قبلاً هم گفته شده بود، وقایع واچ داگز 3 در شهر لندن جریان خواهد داشت، جایی که افراطیون کنترل آن را در دست گرفته‌اند و بازیکن در نقش هکرهایی که نیروی مقاومت تشکیل داده‌اند، باید با آن‌ها مقابله کند. در واقع این بزرگ‌ترین تغییری است که بازی نسبت به نسخه قبلی خود داشته است. برخلاف دو شماره گذشته، واچ داگز 3 شخصیت اصلی واحدی نداشته و در مراحل بازی می‌توانید با هر یک از اعضای نیروی مقاومت که مایل بودید، مأموریت را انجام دهید. نکته جالب اینکه وقتی یکی از شخصیت‌های بازی در جریان بازی کشته شود، از بازی حذف شده و دیگر قابل انتخاب نخواهد بود! تنوع کاراکترهای بازی، از یک مرد جوان خوش تیپ گرفته تا پلیس و پیرزن (!) باعث شده تا روند بازی کمی از تکراری بودن خارج شود.

در واچ داگز لیجن حتی می‌توانید با شخصیت پیرزن بازی را ادامه دهید!

تم تاریک دو شماره گذشته همچنان در واچ داگز 3 نیز کاملاً محسوس است، هر چند که هر از گاهی در لابلای دیالوگ‌های بازی از چاشنی طنز نیز استفاده شده تا فضا تا حدودی تلطیف و تعدیل شود. خوشبختانه یوبی سافت در کنفرانس خود تاریخ عرضه واچ داگز لیجن را نیز اعلام کرد و مشخص شد که این بازی در تاریخ 6 مارس (16 اسفند 98) برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و البته از طریق سرویس گوگل استادیا هم در دسترس قرار خواهد گرفت.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar