آی پینز

آموزش کار کردن همزمان با چند اکانت واتساپ در کامپیوتر

اگر چند گوشی و چند سیم کارت دارید احتمالاً نمی‌توانید همه حساب‌های واتساپ مرتبط با این سیم کارت‌ها را به صورت همزمان مدیریت کنید. اما نگران نباشید، چاره کار بسیار ساده است. با استفاده از ترفندی که در ادامه با شما به اشتراک می‌گذاریم می‌توانید به راحتی چندین واتساپ نسخه وب را به صورت همزمان در یک کامپیوتر اجرا کرده و به مدیریت آن‌ها بپردازید. با به کارگیری این روش می‌توانید دو و یا تعداد بیشتری اکانت را روی واتساپ وب، لپتاپ و یا کامپیوتر خود استفاده کنید پس با ما در ادامه این مقاله در دیجی‌رو همراه شوید.

چگونه از چند واتساپ وب به صورت همزمان در لپ تاپ و یا کامپیوتر استفاده کنیم؟

این روش بسیار ساده بوده و هیچ پیچیدگی خاصی ندارد. شما باید این روش را با استفاده از ویژگی پنجره ناشناس در مرورگرهای وب به کار بگیرید. می‌توانید از چند مرورگر مختلف استفاده کرده و روی هر کدام از آن‌ها صفحه ناشناس (Incognito Windows) باز کنید. در این مرحله باید توجه داشته باشید که زمانی که پنجره ناشناس باز می‌شود، سایر پنجره‌ها کوکی‌ها را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند. به همین دلیل از هر مرورگر تنها دو واتساپ وب به صورت همزمان می‌تواند مدیریت شود.

چگونه از چند واتساپ وب به صورت همزمان در لپ تاپ و یا کامپیوتر استفاده کنیم 2

این روش بسیار ابتدایی است اما هر کسی از جزئیات قاعده آن مطلع نیست. وقتی از صفحه ناشناس برای وبگردی استفاده می‌کنید کوکی‌ها، تاریخچه و دیتاهای سایت ذخیره نمی‌شوند. به طور کلی کوکی‌ها به شما کمک می‌کنند تا با هر بار روشن کردن کامپیوتر برای مثال هر بار که وارد فیسبوک می‌شوید دیگر نیاز به وارد کردن پسورد نداشته باشید.

  1. ابتدا وبسایت web.whatsapp.com را از طریق مرورگرتان باز کرده و کد QR را برای به اجرا در آوردن اولین اکانت خود اسکن کنید.
  2.  بعد از این کار کافیست تا صفحه ناشناس را روی مرورگران باز کرده و به صفحه وبسایت واتساپ بروید و این دفعه بار کد QR یکی دیگر از حساب‌های واتساپتان را اسکن کنید. در این مرحله کار شما به پایان می‌رسد و می‌توانید دو حساب واتساپ را در لپ تاپ یا کامپیوتر به صورت همزمان مدیریت کنید. در صورتی که تمایل دارید حساب‌های واتساپ بیشتری را روی سیستمتان داشته باشید باید از سایر مرورگرها استفاده کنید.
    چگونه از چند واتساپ وب به صورت همزمان در لپ تاپ و یا کامپیوتر استفاده کنیم 1

از طریق مرورگرهایی نظیر Opera, Chrome و Firefox به اکانت‌های بیشتری دسترسی خواهید داشت. به خاطر داشته باشید که از آنجایی که صفحه وب در حالت ناشناس قرار دارد اطلاعاتی ذخیره نخواهد شد و هر بار که می‌خواهیم دوباره به حساب مورد نظر دسترسی داشته باشیم باید از اول مراحل را انجام دهیم.

چگونه از چند واتساپ وب به صورت همزمان در لپ تاپ و یا کامپیوتر استفاده کنیم؟

منبع techindroid
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها