تاریخچه‌ی 6 ساله‌ی گوگل نکسوس‌ها [تماشا کنید]

هر چه که به زمان معرفی اسمارت فون‌های پیکسل شرکت گوگل نزدیک می‌شویم، به نظر می‌رسد که حداقل اگر شاهد کامل کنار رفتن دستگاه‌های با برند نکسوس این شرکت نباشیم، اما با تغییرات بزرگی در این زمینه مواجه خواهیم شد. گوگل تصمیم دارد تا بر روی گوشی‌های هوشمند سری جدید خود با عنوان پیکسل، مانور زیادی بدهد و اگر اوضاع بر همین منوال باقی بماند، به این معنا خواهد بود که دیگر نباید مانند گذشته خبری از برند نکسوس بشنویم. نکسوس ممکن است هم چنان به حیات خود ادامه بدهد، اما دیگر نباید انتظار آن را داشته باشیم که گوگل سرمایه گذاری زیادی بر روی آن بکند و دستگاه‌هایی مانند نکسوس 6، 5 ایکس و یا 6 پی را عرضه کند.

بیشتر بخوانید:

بنابراین تصمیم گرفتیم که ویدیویی از تاریخچه‌ی 6 ساله‌ی گوگل نکسوس‌ها برای شما تدارک ببینیم و نشان بدهیم که چه چیزی در مورد این برند آن را از سایر رقبا متمایز می‌کرد. در این ویدیو آن چه که در 6 سال گذشته برای 6 نسل از گوشی‌های سری نکسوس روی داده است، بازگو می‌شود. البته که این ویدئو حال و هوای نوستالژیکی را خواهد داشت، اما هم چنین با دیدن آن می‌توان متوجه شد که برند سری نکسوس در این سال‌ها با چه تغییرات بزرگی روبرو شده بود. ما در این ویدیو ابتدا با گوشی نکسوس وان – دستگاهی که می‌تواند برای هر توسعه دهنده‌ای یک نقطه‌ی آغاز بوده باشد – شروع کرده‌ایم و در پایان به هواوی نکسوس 6 پی می‌رسیم، اسمارت فونی که بدون شک بهترین گوشی تولید شده با برند نکسوس شرکت گوگل بود که با همکاری کمپانی چینی هواوی عرضه شده بود.

شما در این باره چگونه فکر می‌کنید؟ آیا خداحافظی گوگل با برند نکسوس و طراحی اسمارت فون‌های جدید این شرکت تحت عنوان پیکسل و با همکاری کمپانی تایوانی اچ تی سی، باعث موفقیت آن‌ها خواهد شد؟ نظرات خود را با دیجی رو در میان بگذارید.

در پایان شما را به تماشای ویدیویی از تاریخجه‌ی 6 ساله‌ی برند نکسوس شرکت گوگل دعوت می‌کنیم.

منبع Android Police
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها